„Emporio Armani“ fiasko

2016 03 24 15:27
Manto Kalniečio pasirodymas Europoje baigėsi trečiadienį. LaPresse nuotrauka

Eurolygoje startavusi, tačiau po reguliariojo sezono į ULEB Europos taurės turnyrą perėjusi Milano „Emporio Armani“ komanda, kurioje rungtyniauja Mantas Kalnietis, iš kovos dėl taurės pasitraukė jau ketvirtfinalyje.

Kovoje dėl vietos pusfinalyje Milano klubui teko dukart susitikti su tik aštuntąją vietą Italijos pirmenybėse užimančia ir Europos taurės turnyre debiutuojančia Trento „Dolomiti Energia“ ekipa. Italijos čempionato lyderiai „Emporio Armani“ krepšininkai pirmas rungtynes išvykoje pralaimėjo 73:83. Norint pasiekti pusfinalį, Jasmino Repešos treniruojamas Milano klubas namie varžovus turėjo įveikti 11 taškų skirtumu. Tačiau 10 tūkstančių aistruolių akivaizdoje „Emporio Armani“ pralaimėjo ir namie 79:92, taip pasitraukdami iš tolesnės kovos. 26 minutes žaidęs M. Kalnietis pelnė 10 taškų. Nugalėtojams Dominique Suttonas surinko 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezuzltatyvius perdavimus.

Pusfinalyje „Dolomiti Energia“ ekipa žais su Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkais, kurie ketvirtfinalyje eliminavo Ainaro Bagatskio treniruojamą Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandą. Pirmą dvikovą Rusijoje 94:85 laimėjo Prancūzijos atstovai, atsakomoji Starsbūre baigėsi „Nižnij Novgorod“ pergale taip pat devyniais taškais (74:65), tad klubams teko žaisti pratęsimą. Po jo nugalėtojas nepaaiškėjo – svečiai išlaikė devynių taškų persvarą (86:77), tad prireikė antro pratęsimo. Nuaidėjus finalinei sirenai rezultatas buvo lygus – 91:91, tačiau to pakako, kad į pusfinalį keliautų ir dėl taurės bei kelialapio į Eurolygą kovotų SIG krepšininkai.

Kitame pusfinalyje susitiks Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (Ispanija) ir Stambulo „Galatasaray“ (Turkija). Pirmosios pusfinalio rungtynės kovo 29 ir 30 dienomis bus žaidžiamos Strasbūre ir Stambule, o atsakomieji – balandžio 6-ąją Las Palme ir Trente.