„Emporio Armani“ iškovojo „Žalgiriui“ palankią pergalę

2013 12 13 23:59
LaPresse/Scanpix nuotrauka

Lemiamomis akimirkomis prie baudų metimų linijos stojęs Alessandro Gentile neklydo bei atnešė pergalę Milano „Emporio Armani“ (5-4) klubui. Luca Banchi auklėtiniai savo aikštėje tik po atkaklios kovos 74:73 (20:23, 17:11, 14:18, 23:21) palaužė Bambergo „Brose Baskets“ (3-6) komandą.

Ši pergalė „Emporio Armani“ komandai užsitikrino vietą „Top 16“ etape bei sustiprino Kauno „Žalgirio“ šansus žengti tolyn.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei prie baudų metimų linijos stojęs Novica Veličkovičius neklydo, o aikštės šeimininkų deficitas padidėjo iki 4 taškų (69:73).

Kitoje aikštės pusėje Gani Lawalio pražangą išprovokavęs Gentile realizavo vieną baudą iš dviejų bei komandos skyrė 3 taškai (70:73). Po netaiklaus Veličkovičiaus metimo kamuolį atkovoję „Emporio Armani“ žaidėjai pasileido į puolimą.

Pavyzdingai puolime žaidęs Nicolo Melli po pirmojo savo metimo atkovojo kamuolį bei pasinaudojęs antruoju šansu sumažino Milano klubo atsilikimą iki minimalaus (72:73).

Po minutės pertraukėlės ant parketo sugrįžęs Zachas Wrightas ėmėsi individualių veiksmų, tačiau amerikiečio prasiveržimas į baudos aikštelę baigėsi netaikliu metimu, o kamuolį atkovojęs Gentile išprovokavo pražangą.

Abu baudų metimus pataikęs Gentile išvedė savo komandą į priekį (74:73), o paskutinis Jamaro Smitho metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir „Emporio Armani“ šventė dramatišką pergalę.

„Emporio Armani“: Gani Lawalis 17 (10 atk. kam.), Alessandro Gentile 16, Keithas Langfordas 15, Davidas Mossas 8, Curtisas Jerrellsas 8 (1/6 trit.).

„Brose Baskets“: Antonas Gavelas 15, Novica Veličkovičius 14, Rakimas Sandersas 13, Jamaras Smithas 8, Maikas Zirbesas 7.

Kovą dėl kelialapio į „Top 16“ etapą tęsianti „Brose Baskets“ komanda ketvirtadienį namuose priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. Tuo tarpu „Emporio Armani“ svečiuose susitiks su Eurolygos debiutantais – Strasbūro IG klubo žaidėjais.