„Emporio Armani“ išlygino serijos rezultatą

2014 04 19 0:05
LaPresse/Scanpix nuotrauka

Paleidę pergalę iš rankų pirmosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse, Milano „Emporio Armani“ tos pačios klaidos antrajame mače nekartojo. Italijos čempionai penktadienį savo aikštėje 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 25:22) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1. Kiti du ketvirtfinalio mačai bus žaidžiami Tel Avive.

„Maccabi“ dar mačo praždioje dėl traumos prarado Sofoklį Schortsanitį. Šis po bandymo blokuoti metimą nesėkmingai nusileido ant parketo ir aikštę paliko šlubčiodamas. Vėliau graikas dar bandė žaisti, tačiau neįveikė skausmo ir aikštėje iš viso praleido mažiau nei 2 minutes.

Naudodamiesi pagrindinio varžovų vidurio puolėjo netektimi, „Emporio Armani“ greitai įgijo dviženklį pranašumą ir jį turėjo visų rungtynių metu.

Net šeši šeimininkų krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o septyni žaidėjai pasižymėjo pataikydami bent po tritaškį. Iš viso šeimininkai realizavo 13/28 tolimų metimų.

„Emporio Armani“: Curtisas Jarrellsas 17, Kristjanas Kanguras ir Davidas Mossas po 13, Keithas Langfordas 12, Samardo Samuelsas ir C.J. Wallace'as po 10, Danielis Hackettas 9 (9 atk. kam.).

„Maccabi“: Alexas Tyusas 16, Davidas Blu 12, Tyrese'as Rice'as 10.

Trečiadienį, pirmosiose serijos rungtynėse, „Emporio Armani“ taip pat pirmavo didžiąją dalį mačo, tačiau per pustrečios minutės iššvaistė 12 taškų pranašumą ir krito po pratęsimo.