„Fenerbahce Ulker“ namie nepaliko vilčių CSKA

2013 11 01 13:31

Per pirmąsias 20 minučių visą darbą atlikę Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (3-0) ekipos krepšininkai pasiekė trečiąją pergalę Eurolygos turnyre. Željko Obradovičiaus auklėtinai namie 86:60 (26:16, 18:17, 17:14, 25:13) sutriuškino Maskvos CSKA (2-1) klubą.

Galingai rungtynes pradėję turkai iš karto šovė į priekį, o paskutinę pirmojo kėlinio sekundę dvitaškį pataikęs Linas Kleiza aikštės šeimininkų pranašumą padidino iki dviženklio (26:16).

Antrajame ketvirtyje apsukų nemažinę „Fenerbahce Ulker“ žaidėjai triuškino Ettore Messinos auklėtinius bei dar labiau nutolo (42:20).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų (46:57), tačiau rungtynių kontrolės iš rankų nepaleidę šeimininkai išlaikė saugią persvarą ir šventė triuškinamą pergalę.

Nuo suolo pakilęs 28 metų 203 cm ūgio Kleiza nugalėtojams per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 23 (7/10 dvit.), Bo McCalebbas 14, Emiras Preldžičius 13, Linas Kleiza 12.

CSKA: Vladimiras Micovas 20, Kyle'as Hinesas 17, Viktoras Chriapa 9.

Ketvirtojo turo rungtynes Stambulo klubas žais kitą penktadienį (11.08), kai išvykoje sieks pratęsti pergalių seriją mače su Belgrado „Partizan“ krepšininkais. Messinos treniruojama CSKA Ispanijoje susirungs su „Barcelona“.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Kitose Eurolygos rungtynėse staigmeną pateikė Prancūzijos Nantero JSF krepšininkai, išvykoje 71:67 (15:25, 22:14, 14:21, 20:7) nukovę Barselonos "Barcelona" klubą.