„Fortūna“ įsirašė pirmąją pergalę sezone

2015 10 10 16:19
Nuotrauka iš lmkl.lt

Pirmąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) naujajame sezone iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (1/1) krepšininkės, namuose 69:57 (14:13, 13:15, 24:8, 18:21) palaužusios Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/2) klubą.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką. Prasidėjus paskutinei minutei šiaulietės pirmavo 13:10, bet per likusį laiką taškus rinko tik „Fortūna“, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo minimalų pranašumą – 14:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – toliau vyko įnirtinga kova ir nė vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamosios persvaros, o įpusėjus mačui jau priekyje buvo „Šiauliai-Universitetas“ – 28:27.

Po didžiosios pertraukos „Fortūna“ perėmė iniciatyvą – per 4 minutes pelnė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą – 38:28. Nors šiauliečių puolimas atsigavo, bet klaipėdietės taip pat sėkmingai rinko taškus, o paskutinėmis sekundėmis pataikytas tritaškis leido prieš lemiamą atkarpą turėti 15 taškų atsargą – 51:36.

Lemiamame ketvirtyje šiaulietėms po 4 iš eilės Silvijos Kuodienės taškų buvo pavykę atsilikimą sumažinti iki 12 taškų (44:56), o po legionierės Danielės Miller tritaškio ir baudos metimo – net iki 8 – 51:59. Visgi mačo pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Fortūna“, kuri likus žaisti minutę pirmavo 69:55, o galiausiai pergalę šventė rezultatu 69:57.

„Fortūna“: K.Druskytė (9 atk. kam) 20, J.Matuzonytė (10 atk. kam.) 12, A.Černeckytė (7 rez. perd.) 9.

„Šiauliai-Universitetas“: D.Miller 25, S.Kuodienė (7 atk. kam., 7 kld.) 17, U.Bukauskaitė (10 atk. kam.) 6.