„Fortūna“ ketvirtajame kėlinyje palaužė vilnietes

2015 02 13 19:15
Alfredo Pliadžio nuotrauka

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (13/10) klubas, kuris išvykoje 76:59 (15:9, 19:17, 16:19, 26:14) įveikė Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (5/18).

Sostinės komanda prarado viltis žengti į atkrintamąsias varžybas, kadangi iki reguliaraus sezono pabaigos liko 5 turai, o „Jaunieji talentai“ 5 laimėjimais atsilieka nuo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“, tačiau šiam klubui pralaimėjo visas tris vykusias dvikovas.

Nors pirmajame kėlinyje viešnioms pavyko kiek atitrūkti (15:9), bet „Jaunieji talentai“ antrajame kėlinyje varžovių paleisti tolyn nenorėjo ir įpusėjus mačui komandas skyrė 8 taškai – 26:34.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės perėmė iniciatyvą ir 26-ąją minutę išlygino rezultatą – 45:45. Paskutinę minutę sėkmingiau sužaidusi „Fortūna“ prieš lemiamą atkarpą įgijo 5 taškų persvarą – 50:45.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 2 minutėms klaipėdietės dar pridėjo 6 taškus be atsako bei susikrovė dviženklį pranašumą (55:45), kurio iš savo rankų nebepaleido.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė 20 (8 atk. kam.), L.Jurčiūtė 10 (5 atk. kam.), A.Bobinaitė 7.

„Fortūna“: L.Aglinskaitė 17 (8 atk. kam.), M.Grigalauskytė 15 (11 atk. kam.), M.Solopova 14 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), J.Matuzonytė 10 (7 atk. kam.).