„Fortūna“ namuose pranoko „Aistes-LSU-Paradis“

2015 02 06 22:15
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) dvyliktąją pergalę iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (12/9), kuri namuose rezultatu 67:53 (27:17, 12:16, 12:12, 16:8) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynę, Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (12/9) ekipą.

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkėms, kurios po Marinos Solopovos dvitaškio, kėlinio viduryje įgijo jau 7 taškų pranašumą – 11:4. Tačiau sėkmingai sužaidusios kaunietės, po dviejų Jolantos Marmienės tritaškių, deficitą sumažino – 10:13. Visgi priekyje pavyko išlikti „Fortūnos“ ekipai, kuri po dar vieno taiklaus M.Solopovos metimo buvo priekyje – 20:16, kėlinį klaipėdietės baigė pirmaudamos 28:17.

Antrąjį kėlinį „Aistės“ pradėjo spurtu 7:0 ir sumažino atsilikimą – 24:28, tačiau sėkmingas klaipėdiečių žaidimas vėl leido joms atitrūkti – 34:26. Ketvirčio pabaigoje kaunietės sužaidė sėkmingai ir prieš antrąją rungtynių dalį sušvelnino atsilikimą iki 6 taškų – 33:39.

Antroje rungtynių dalyje padėtį kontroliavo „Fortūna“, kuri dar padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 67:53.

Fortūna“: L.Aglinskaitė 21, M.Solopova 17, M.Grigalauskytė (14 atk. kam.) 15, J.Matuzonytė 7.

Aistės-LSU-Paradis“: J.Marmienė ir N.Skadaitė po 13, M.Petrauskaitė (11 atk. kam.) ir L.Svarytė po 10.