„Fortūna“ po didžiosios pertraukos susitvarkė su Šiaulių klubu

2015 11 14 18:05
LMKL nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pergalę svečiuose iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (2/5), kuri 71:51 (22:12, 9:16, 21:9, 19:14) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/8) krepšininkes.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Fortūnai“, kuri įpusėjus kėliniui pirmavo net 10:2. Kėlinio pabaigoje klaipėdietės susikrovė ir 13 taškų pranašumą (21:8) bei pasibaigus pirmajam ketvirčiui dviženklę persvarą išlaikė – 22:12.

Antrąjį kėlinį 6 taškais be atsako pradėjo šiaulietės ir ištirpdė turėtą deficitą iki 4 taškų – 18:22. Likus žaisti iki kėlinio pabaigos 3 minutes, „Šiaulių-Universiteto“ deficitas buvo vos taškas (23:24), o netrukus rezultatas tapo lygus – 26:26. Ketvirtį sėkmingiau baigė „Fortūna“ ir išlaikė pranašumą – 31:28.

Po didžiosios pertraukos į priekį šovė „Fortūna“, kuri laimėjo atkarpą 15:5 ir likusi žaisti iki kėlinio pabaigos vėl turėjo 13 taškų pranašumą – 46:33. Klaipėdietės per likusią kėlinio dalį šiaulietėms priartėti neleido ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo įtikinamai – 52:37.

Paskutinį kėlinį 6 taškais be atsako pradėjo klaipėdietės ir dar labiau atitrūko – 58:37. Per likusią mačo dalį „Šiauliai-Universitetas“ spurto jau nebesurengė, o įtikinamą pranašumą iki kėlinio pabaigos išlaikiusi „Fortūna“ šventė pergalę – 71:51.

„Šiauliai-Universitetas“: A.Tamutytė (9 atk. kam.) 13, S.Kuodienė 9, D.Miller ir U.Bukauskaitė po 7.

„Fortūna“: J.Matuzonytė (8 atk. kam.) ir S.Dobrovolskytė po 16, K.Druskytė (11 atk. kam.) 14, R.Daraškevičiūtė 10.