„Fortūna“ pratęsė „Aisčių-LSU“ pralaimėjimų seriją

2016 01 30 17:32
Lino Šilkaičio/„Aistės-LSU“ nuotrauka

Penktą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūna“ (5/12), kuri svečiuose 65:55 (17:11, 18:24, 16:9, 14:11) įrodė pranašumą prieš Kauno „Aistes-LSU“ (2/16).

Rungtynes spurtu 11:0 pradėjo viešnios iš Klaipėdos ir greitai pabėgo į priekį. Likus žaisti iki kėlinio pabaigos mažiau nei 3 minutes, „Aistės-LSU“ sumažino deficitą iki 2 taškų (9:11), bet ketvirčio pabaigoje viešnios ir vėl pabėgo į priekį – 17:11.

Antrajame kėlinyje „Fortūna“ ir toliau išlaikė saugų atotrūkį (26:18), o įpusėjus ketvirčiui padidino pranašumą iki dviženklio – 30:18. „Aistės-LSU“ per likusią kėlinio dalį sužaidė atkarpą puolime 12:0 ir išlygino rezultatą – 30:30. Iki kėlinio pabaigos ekipos apsikeitė tiksliais metimais, o prieš antrąją rungtynių dalį rezultatas ir toliau buvo lygus – 35:35.

Trečiajame ketvirtyje komandos demonstravo apylygį žaidimą, bet įpusėjus kėliniui priekyje buvo „Fortūna“ – 46:42. Klaipėdietes varžoves sustabdė puolime ir leido kaunietėms pelnyti tik 9 taškus, o pačios pelniusios 16 prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo 7 taškų pranašumą – 51:44.

Lemiamą ketvirtį 4 taškais pradėjo kaunietės ir kiek priartėjo (48:53), o netrukus sumažino atsilikimą iki minimumo – 52:53. Tačiau 10 taškų be atsako pelniusi „Fortūna“ spurtavo ir susikrovė dviženklę persvarą – 63:52. Priartėti varžovėms klaipėdietės neleido ir išlaikiusios 10 taškų pranašumą šventė pergalę – 65:55.

„Aistės-LSU“: J.Marmienė 27, L.Želnytė 13 (6 atk. kam.).

„Fortūna“: J.Matuzonytė 18 (9 atk. kam.), E.Kregždytė 14, S.Dobrovolskytė 9.