„Fortūna“ sutriuškinta Turkijoje

2014 11 12 21:40
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Daugkartinės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) prizininkėms Klaipėdos „Fortūnos“ (0-2) krepšininkėms Turkijoje Europos taurės varžybose nepavyko palaužti Ordu „Orduspor“ (1-1) ekipos.

Klaipėdietės rungtynių pabaigoje įklimpo į gilią duobę ir aikštės šeimininkėms nusileido rezultatu 69:94 (18:29, 22:22, 17:17, 12:26).

Trečiojo kėlinio viduryje po Linos Aglinskaitės taiklaus tolimo metimo turkių pranašumas buvo vos 7 taškai – 59:52. Tačiau klaipėdietės prastai sužaidė trečiojo kėlinio pabaigą ir ketvirtojo kėlinio pradžią – pralaimėjo atkarpą 2:15 ir buvo priverstos susitaikyti su pralaimėjimu.

Šiose rungtynėse iš Klaipėdos ekipos išsiskyrė Lina Aglinskaitė, pelniusi 16 taškų, Marina Solopova pridėjo 15, Monika Grigalauskytė – 11 (7 atk. kam.), Inesa Visgaudaitė ir Roberta Mizgerytė – po 9, Simona Dobrovolsytė – 7, Justina Matuzonytė – 2 tšk.

Turkijos ekipą į pergalę vedė LaTanya White, pelniusi 22 taškus,. Megan Frazee pridėjo 18, Chantelle Handy – 15, Saynur Tozlu – 10 tšk.