"Fortūna" Vilniuje įveikė "Jaunuosius talentus"

2013 12 13 21:17

Klaipėdos "Fortūnos" krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate iškovojo septintąją pergalę. Ramunės Kumpienės auklėtinės Vilniuje rezultatu 74:67 (14:11, 18:23, 25:10, 17:23) nugalėjo vietos "Jaunųjų talentų" ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė vyko permainingai - iš pradžių 9:6 pirmavo vilnietės, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą tritaškį pataikė ir "Fortūnos" komandą į priekį išvedė Simona Dobravalskytė.

Trečiojo kėlinio viduryje klaipėdietės po dviejų taiklių Linos Aglinskaitės baudos metimų atitrūko 13 taškų skirtumu - 49:36, o netrukus klaipėdiečių pranašumas dar labiau išaugo - 60:44.

Po šio šalto dušo aikštės šeimininkės gerokai sukruto, sužaidė atkarpą 14:2 ir priartėjo iki 5 taškų - 57:62.

Nepasimetė ir LMKL bronzos medalių laimėtojos "Fortūnos" žaidėjos - tuoj pat atsakyta atkarpa 8:0 ir vėl susigrąžinta dviženklė persvara - 70:57.

"Fortūną" į pergalę vedė Gabrielė Gutkauskaitė, pelniusi 17 taškų, Lina Aglinskaitė pridėjo 14 taškų, Monika Grigalauskaytė - 11 (12 atk. kam.), Kristė Druskytė - 10, Simona Dobrovolskytė ir Eglė Šikšniūtė - po 8, Justina Matuzonytė - 6 tšk.

Iš varžovių išsiskyrė Justina Kraujūnaitė, Laurita Jurčiūtė ir Agnė Bobinaitė, pelniusios po 12 taškų.

"Fortūnos" merginos laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių (52:36), tačiau gerokai dažniau klydo (24:14).

"Fortūnos" sąskaitoje - 19 taškų (7 pergalės ir 5 pralaimėjimai). Jos tarp 8 LMKL komandų užima ketvirtąją vietą. Klaipėdietės nuo LMKL trečiąją vietą užimančių Marijampolės "Sūduvos" atstovių atsilieka vos 1 tašku.

"Jaunieji talentai" su 15 taškų (3 pergalės, 9 pralaimėjimai) įsitaisė šeštoje pozicijoje.

Priminsime, kad pirmąjį šio sezono "Fortūnos" ir "Jaunųjų talentų" tarpusavio susitikimą, vykusį lapkričio 2 dieną Klaipėdoje, 26 taškų skirtumu - 99:73 laimėjo pajūrio atstovės.