„Heat“ eliminavo traumų išretintą „Bulls“

2013 05 16 9:05
Reuters/Scanpix nuotrauka

Žinodamas, kad komandai reikia jo geriausio žaidimo, Dwyane‘as Wade‘as po trijų kėlinių nuėjo į Majamio „Heat“ rūbinę atlikti greitas procedūras skaudančiai kojai. Kai jis grįžo į aikštę, jis buvo tarsi naujas.

Dabar Wade‘as gali ilsėtis iki NBA Rytų konferencijos finalo serijos pradžios.

LeBronas Jamesas surinko 23 taškus, Wade‘as pridėjo 18 ir sužaidė puikią 45 sekundžių atkarpą, kuri buvo lemiama dvikovoje.

„Heat“ panaikino 11 taškų atsilikimą ir savo aikštėje 94:91 (30:21, 17:32, 22:24, 25:14) nugalėjo Čikagos „Bulls“ ir laimėjo seriją 4-1.

„Atidavėme viską, ką turėjome, – po dvikovos sakė Jamesas. – Nebeturiu jėgų.“

„Žinojau, kad ketvirtasis kėlinys bus svarbus, todėl norėjau pertvarstyti koją, – tikino Wade‘as, kuris kojos skausmais skundžiasi pastarąsias savaites. – Žinojau, kad grįšiu į kovą. Treneriai atliko puikų darbą perrišdami kovą, kad galėčiau grįžti ir žaisti.“

Likus pusketvirtos minutės iki dvikovos pabaigos Wade‘as blokavo varžovo tritaškį metimą, atkovojo kamuolį puldamas, įdėjo jį į krepšį ir netrukus sugriebė dar vieną kamuolį gindamasis.

Visa tai jis atliko per 45 sekundes, padėdamas „Heat“ ekipai atitrūkti ir laimėti.

„Bulls“ dar galėjo išplėšti pratęsimą, bet ir Nate‘as Robinsonas, ir Jimmy Butleris netaikliai atakavo iš toli.

Laimėjusi „Heat“ finale susikaus su Indianos „Pacers“ ir Niujorko „Knicks“ poros laimėtoja.

„Heat“ pirmoje dvikovos dalyje turėjo 18 taškų persvarą, bet trečiojo ketvirčio pradžioje jau pirmavo „Bulls“, kuri buvo atitolusi 11 taškų.

Vis dėlto 99-tas rungtynes iš eilės be traumuoto Derricko Rose‘o žaidusi Čikagos ekipa baigė sezoną taip ir nesulaukusi geriausio 2011 metų NBA krepšininko.

Maža to, „Bulls“ neturėjo traumuotų Kirko Hinricho ir Luolo Dengo.

„Žinoma, esu nusivylęs, kad pralaimėjome seriją, – tvirtino „Bulls“ treneris Tomas Thibodeau. – Bet niekada nebuvau nusivylęs savo komanda. Manau, kad ji atkakliai kovėsi visus metus. Nė karto nepasidavėme.“

„Heat“: LeBronas Jamesas 23 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Dwyane‘as Wade‘as 18, Chrisas Boshas 12 (7 atk. kam.), Udonis Haslemas 10, Shane’as Battieras 9.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 26 (14 atk. kam.), Nate’as Robinsonas 21 (6 rez. perd.), Jimmy Butleris 19, Richardas Hamiltonas 15.