„Heat“ išplėšė ir septintąsias serijos rungtynes

2013 06 19 7:40
Prie "Spurs" krepšio veržiasi rezultatyviausias "Heat" žaidėjas T.Duncanas (su kamuoliu). Reuters/Scanpix nuotrauka

Ray Alleno tritaškis ketvirto kėlinio pabaigoje išsaugojo Majamio „Heat“ komandai rungtynes ir sezoną.

Čempionų titulą ginantys Majamio krepšininkai šeštosiose NBA finalo serijos rungtynėse 103:100 (27:25, 17:25, 21:25, 30:20, 8:5) palaužė San Antonijaus „Spurs“ pasipriešinimą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Septintosios rungtynės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyks Majamyje.

Istoriškai tai nežada nieko gero „Spurs“ komandai. Nuo 1984 metų, kai NBA pakeitė finalų varžybų schemą į 2-3-2, visada šeštąsias rungtynes laimėdavusi namų komanda iškovodavo pergalę ir septintajame mače.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 28 sekundes ir atsilikdami 5 taškais, „Heat“ krepšininkai neįtikėtinai išplėšė pratęsimą.

Iš pradžių LeBronas Jamesas pataikė tritaškį, o Kawhi Leonardui įmetus tik vieną baudą, „Heat“ gavo progą rezultatą išlyginti.

Jameso tolimas metimas skriejo pro šalį, bet Chrisas Boshas pamušė kamuolį Ray Allenui ir šio metimas likus žaisti 5 sekundes skrodė tinklelį – 95:95.

Pratęsime „Spurs“ pirmavo 100:97, tačiau leido „Heat“ komandai pelnyti paskutinius 6 mačo taškus.

Alleno ir Jameso metimai iš artimų distancijų persvėrė rezultatą, o „Spurs“ puolimas strigo – Ginobili prarado kamuolį, Parkerio metimas buvo blokuotas, po to Ginobili vėl suklydo.

Allenas likus žaisti 1,9 sekundes sumetė abi baudas, o Danny Greeno tolimas metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

„Heat“: LeBronas Jamesas 32 (11 rez. perd., 10 atk. kam., 6 kld.), Mario Chalmersas 20, Dwyane'as Wade'as 14, Chrisas Boshas 10 (11 atk. kam.).

„Spurs“: Timas Duncanas 30 (17 atk. kam.), Kawhi Leonardas 22 (11 atk. kam.), Tony Parkeris 19 (5/20 dvit.), Emanuelis Ginobili 9.