„Heat“ per kėlinį susidorojo su „Pacers“

2013 05 31 8:33
Reuters/Scanpix nuotrauka

Majamio „Heat“ komanda per vieną kėlinį palaidojo varžovus ir atsidūrė per žingsnį nuo trečio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) superfinalo per pastaruosius trejus metus.

LeBrono Jameso vedama ekipa Rytų konferencijos finalo rungtynėse namuose 90:79 (19:23, 21:21, 30:13, 20:22) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus bei persvėrė serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-2.

Įpusėjus trečiajam ketvirčiui priekyje buvo svečiai (53:51), tačiau tuomet „Pacers“ puolimas sustojo, o „Heat“ spurtavo 16:2 bei susikrovė dviženklę persvarą (67:55).

Net 16 iš savo 30 taškų šiame kėlinyje pelnė Jamesas. Majamio ekipa neleido oponentams ištirpdyti šios persvaros ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas.

„Štai kodėl esu „Heat“ komandoje – dėl galimybės kiekvienais metais varžytis NBA superfinale. Esu per žingsnį nuo to“, – po dvikovos kalbėjo Jamesas.

„Heat“ nuo pat sausio 10 dienos nepralaimi du kartus iš eilės.

Pirmasis Udonio Haslemo metimas buvo labai netikslus – pataikė į viršutinę lentos dalį, tačiau po to aukštaūgis pataikė visus aštuonis metimus iš tiek pat bandymų. Tai buvo pirmas kartas nuo 2009 m. kovo, kuomet jis per trečią ketvirtį surinko dviženklį taškų skaičių.

Vieną prasčiausių sezono mačų sužaidė pagrindinis „Pacers“ įžaidėjas George'as Hillas, kuris per 36 aikštelėje praleistas minutes sukrapštė vos 1 tašką, prametė po du dvitaškius ir tritaškius, 3 sykius suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko -4 naudingumo balus.

„Heat“ puolėjas Chrisas Andersenas toliau pratęsė savo įspūdingą taiklių metimų seriją. Jis serijoje su „Pacers“ pataikė visus 15 metimų „iš žaidimo“, o skaičiuojant nuo serijos su Čikagos „Bulls“ ekipa – 18.

Indianos komandos vidurio puolėjas Roy Hibbertas visose serijos su „Heat“ rungtynėse atkovodavo bent po 6 kamuolius puolime. Šį kartą visi „Pacers“ krepšininkai kartu sudėjus sugriebė 6 kamuolius po varžovų krepšiu.

„Heat“: LeBronas Jamesas 30 (8 atk. kam.), Udonis Haslemas 16 (8/9 dvit.), Mario Chalmersas 12, Dwyane'as Wade'as 10.

„Pacers“: Paulas George'as 27 (11 atk. kam., 5/8 trit.), Roy Hibbertas 22, Davidas Westas 17 (8 atk. kam.).

Šeštasis serijos susitikimas sekmadienį 3:30 val. ryto vyks Indianoje. Šios poros nugalėtojas NBA superfinale susigrums su San Antonijaus „Spurs“ klubu.