„Heat“ su kaupu revanšavosi „Spurs“

2013 06 10 8:26
Reuters/Scanpix nuotrauka

LeBronui Jamesui ir Majamio „Heat“ komandai pakako vos kelių minučių, kad San Antonijaus „Spurs“ sudėtų visus ginklus antrajame NBA finalo serijos mače. Įspūdingą spurtą antroje mačo dalyje surengę čempionai išlygino finalo serijos rezultatą.

„Heat“ namie laimėjo 103:84 (22:22, 28:23, 25:20, 28:19) ir į San Antonijų vyks serijos rezultatui esant 1-1. Teksase bus žaidžiamos kitos trejos serijos rungtynės.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes „Spurs“ pirmavo 62:61, tačiau „Heat“ užmėtė varžovus tritaškiais ir po trijų kėlinių įgijo dviženklę persvarą – 75:65.

Šeimininkų spurtas tęsėsi ketvirtajame kėlinyje. Jamesas rasdavo laisvus komandos draugus ties tritaškio linija, o Ray Alleno ir Mike'o Millerio metimai skrosdavo tinklelį.

Kai nė neįpusėjus ketvirčiui Jamesas perėmė kamuolį ir ataką pabaigė dėjimu, o „Heat“ pranašumas išaugo iki 91:67, „Spurs“ treneris pasodino ant suolo visus savo pagrindinius krepšininkus.

Netrukus vietą atsarginiams užleido ir „Heat“ žaidėjai.

Penki Majamio komandos krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o „Heat“ po trijų kėlinių pirmavo 10 taškų skirtumu, nors iki tol Jamesas buvo pelnęs vos 8 taškus.

Galinga „Heat“ pabaiga niekais pavertė įspūdingą „Spurs“ startą, kai siųsdami vieną taiklų tritaškį po kito, svečiai buvo priekyje nepaisant Timo Duncano problemų puolime (3/13 dvitaškių).

„Spurs“ snaiperis Danny Greenas realizavo visus 5 savo tolimus metimus, tačiau Duncanas, Tony Parkeris (5/14 metimų, 5 klaidos) ir Emanuelis Ginobili (5 taškai) liko šešėlyje.

„Spurs“ pirmame serijos mače suklydo vos 4 kartus. Tuo tarpu šį kartą kamuolį prarado net 16 sykių, kuomet varžovai – tik 6.

Trečiosios serijos rungtynės San Antonijuje – naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Heat“: Mario Chalmersas 19, LeBronas Jamesas 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Ray Allenas 13, Chrisas Boshas 12 (10 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 10, Mike'as Milleris 9 (3/3 trit.).

„Spurs“: Danny Greenas 17 (5/5 trit.), Tony Parkeris 13 (5 kld.), Gary Nealas 10, Timas Duncanas 9 (11 atk. kam., 3/13 dvit.), Kawhi Leonardas 9 (14 atk. kam.), Cory Josephas 8.