„Heat“ vėl kausis dėl NBA čempionų žiedų

2014 05 31 10:16
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Majamio „Heat“ klubo krepšininkai ketverius metus paeiliui kovos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale. Eriko Spoelstros auklėtiniai šeštajame pusfinalio serijos mače 117:92 (24:19, 36:21, 31:24, 26:34) sutriuškino Indianos „Pacers“ komandą ir tapo Rytų konferencijos čempionais.

Serijoje iki keturių pergalių Majamio klubas nugalėjo 4-2. NBA finale, kuriame bus kovojama taip pat iki keturių pergalių, „Heat“ komanda susitiks su Oklahomos „Thunder“ ir San Antonijaus „Spurs“ poros laimėtoju.

Per visą lygos istoriją, „Heat“ dėl čempionės titulo kausis penktąjį kartą. Iki tol keturiuose NBA finaluose besikovusiai Majamio komandai nugalėti pavyko trijuose.

Galingai rungtyniavęs pradėję aikštės šeimininkai triuškinamą persvarą susikrovė jau pirmoje mačo dalyje – antrajame kėlinyje savo spurtą pratęsę NBA čempionai surinko 13 taškų paeiliui ir įgijo įtikinamą pranašumą (28:13).

Ties tuo nesustoję Spoelstros auklėtiniai toliau triuškino varžovus, o „Pacers“ klubo žaidėjai į drabužinę išėjo turėdami 26 taškų deficitą (34:60).

Po ilgosios pertraukos apsukų nemažinę „Heat“ komandos krepšininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose bei trečiajam kėliniui įpusėjus turėjo rekordinę – 37 taškų persvarą (86:49)

„Pacers“: Paulas George'as 29 (8 atk. kam.), Davidas Westas 16. Lance'as Stephensonas 11, George'as Hillas 9, Roy Hibbertas 8.

„Heat“: LeBronas Jamesas 25, Chrisas Boshas 25 (8 atk. kam.), Rashardas Lewisas 13, Dwyane'as Wade'as 13, Chrisas Andersenas 9 (10 atk. kam.), Shane'as Battieras 8.