„Hoptrans-Sirenos“ antrą kartą įveikė „Jaunuosius talentus“

2014 11 25 19:09
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mače Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3/7) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Vilniaus „Jaunuosius talentus“ (2/8). Kaunietės išvykoje rezultatu 92:77 (25:21, 28:22, 27:10, 12:24) įveikė sostinės ekipą.

Mačą sėkmingiau pradėjo „Jaunieji talentai“, kurie po sėkmingos atkarpos kėlinio viduryje išsiveržė į priekį – 11:6, tačiau po sėkmingų Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės ir Kornelijos Balčiūnaitės metimų, „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugaras – 10:11. Likusi kėlinio dalis vyko apylygiai, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė kaunietės ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo 4 taškų persvarą – 25:21.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes „Sirenos“ šovė į priekį ir po tikslių atakų susikrovė jau dviženklį pranašumą – 36:25. Tačiau atkarpą 9:0 sužaidusios vilnietės atsilikimą sumažino ir sugrąžino intrigą – 39:41. Kėlinio pabaiga buvo ir vėl sėkmingesnė „Sirenoms“, kurios spurtavusios 7:0 susigrąžino turėtą persvarą – 49:41. Kėlinį dvitaškiu metimu baigė Gintarė Jasiunskaitė ir sugrąžino „Sirenoms“ dviženklį pranašumą – 53:43.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė kaunietės, kurios po spurto 9:0 susikrovė jau įtikinamą pranašumą – 63:45. Nors krepšį taikliai atakavo vilnietės Laura Juškaitė ir Gabija Meškonytė, tačiau priartėti prie varžovių „Jauniesiems talentams“ nepavyko. Kėlinio pabaigoje „Sirenų“ pranašumas dar labiau išaugo leido susikrauti jau 27 taškų pranašumą – 80:53.

Nors atrodė, kad paskutinės dešimt minučių tebebus formalumas, tačiau „Jaunieji talentai“ aktyviai sužaidę puolime, kiek sumažino atsilikimą (75:86) ir sugrąžino intrigą. Tačiau „Sirenų“ susikrautas pranašumas per pirmuosius tris kėlinius leido kaunietėms švęsti pergalę svečiuose rezultatu 92:77.

„Jaunieji talentai“: L. Juškaitė 22 (7/12 dvitaškiai, 12 atk. kam., 33 naud. bal.), I. Savickaitė 12, A. Širšinaitytė 11 (7 rez. perd.), A. Bobinaitė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 21 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. bal.), G. Jasiunskaitė 19 (6/8 dvitaškiai), A. Baronėnaitė 14, R. Knyzaitė 13 (6 rez. perd.).