„Hoptrans-Sirenos” BWBL čempionatą pradėjo pralaimėjimu

2015 10 03 16:52
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Kauno r. “Hoptrans-Sirenos” 22-ąjį atvirąjį Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatą pradėjo nesėkmingai.

Lietuvos ekipa B grupėje šeštadienį namuose 59:73 (21:19, 14:18, 14:22, 10:14) pralaimėjo lygos naujokei “Astana Tigers” (Kazachstanas) komandai, kurią treniruoja lietuvis Romualdas Petronis. Be pralaimėjimų žengiančios “Astana Tigers” krepšininkės iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės, - praneša bwbl.lt.

Viešnios po dviejų kėlinių pirmavo 37:35. 24-ąją rezultatas buvo lygus 41:41, bet po to aikštės šeimininkės pralaimėjo atkarpą net 3:16 ir nebepavijo varžovių. Po trijų kėlinių “Astana Tigers” pirmavo 59:49. Aikštės šeimininkės kovą dėl kamuolių po krepšiais pralaimėjo net 29-50.

„Hoptrans-Sirenos”: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, Rasa Knyzaitė 11, Gintarė Jasiunskaitė 11, Monika Petrauskaitė 9.

„Astana Tigers”: Anita Teilane 17 (12 atk. kam.), Olga Dubrovina 15 (9 rez. perd.), Jelena Chusnitdinova 13, Ana Zaricka 10.

Sekmadienį 14.00 val. šios komandos susitiks dar kartą.