„Hoptrans-Sirenos“ BWBL čempionate sutriuškino Rygos komandą

2015 11 29 16:53
„Hoptrans-Sirenos“ nuotrauka

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1/3) Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) iškovojo pirmąją pergalę. Kauno ekipa namuose 87:47 (26:12, 19:15, 12:13, 30:7) sutriuškino Rygos „RSU/Merks“ (0/3) komandą.

Rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 12:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį. Visą kėlinį kaunietės išlaikė dviženklę persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 14 taškų skirtumu – 26:12.

Antrajame kėlinyje žaidimo sąlygas ir toliau diktavo šeimininkės. Įpusėjus ketvirčiui kaunietės pirmavo 35:23. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę iki ilgosios pertraukos, „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų, o tokią persvarą Kauno ekipa išlaikė ir prieš antrąją rungtynių dalį – 45:27.

Tračiajame ketvirtyje, po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškio, „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas buvo jau 22 taškai – 49:27. Beveik visą ketvirtį Kauno ekipai pavyko išlaikyti daugiau nei 20 taškų pranašumą, tačiau baigiantis kėliniui varžovės deficitą minimaliai sušvelnino – 57:40.

Paskutinės dešimt minučių intrigos jau nežadėjo, o Rygos ekipa stebuklo nesukūrė. „Hoptrans-Sirenos“ per paskutinį kėlinį surengė tikrą spurtą puolime ir kėlinį laimėjo net 30:9. Aukštesnę pavarą įjungusios šeimininkės rungtynių pabaigoje sutriuškino varžoves ir šventė pirmąją pergalę BWBL pirmenybėse – 87:47.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė (6 atk. kam.) 23, G.Jasiunskaitė 17, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (6 rez. perd.) 13.

„RSU/Merks“: A.Buša (7 kld.) 14, S.Dreimane 13, A.Fridenberga (12 kld.) 11.