„Hoptrans-Sirenos“ namuose sutriuškino „Fortūną“

2016 01 05 20:45
"Hoptrans-Sirenų" klubo nuotrauka

Naujuosius metus pergalingai pradėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (7/6), kurios namuose 81:48 (18:14, 26:9, 21:17, 16:8) be didesnio vargo įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ (3/10) ekipą.

Nuo pirmųjų minučių priekyje buvo kaunietės, kurios sužaidus daugiau nei pusę kėlinio pirmavo 11:7. Pranašumą „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė iki ketvirčio pabaigos ir prieš antrąjį kėlinį buvo priekyje – 18:14.

Antrąjį kėlinį šeimininkės pradėjo atkarpą 15:0 ir greitai susikrovė dviženklę persvarą – 33:14. Sumažinti atlikimą „Fortūnai“ sekėsi sunkiai, o per antrąjį ketvirtį klaipėdietės pelnė tik 9 taškus. Prieš didžiąją pertrauką „Hoptrans-Sirenos“ jau buvo gerokai atitrūkusios nuo varžovių – 44:23.

Nors po didžiosios pertraukos žaidimas tapo apylygis, tačiau šeimininkių susikrauta persvara leido įtikinamai pirmauti ir toliau. Įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenos“ priekyje buvo 54:30, o prieš paskutinį ketvirtį „Fortūnos“ deficitas siekė 25 taškus – 40:65.

Lino Šalkaus auklėtinės neatsipalaidavo iki susitikimo pabaigos ir priartėti „Fortūnai“ neleido. Vos 8 taškus į savo krepšį paskutiniame kėlinyje praleidusios „Hoptrans-Sirenos“ iškovojo įtikinamą pergalę – 81:48.

„Hoptrans-Sirenos“: S.Okockytė (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir R.Knyzaitė po 14, I.Prėskienytė 12 (5/5 dvitaškiai).

„Fortūna“: K.Druskytė 11, R.Mizgerytė 9 (12 atk. kam.), A.Černeckytė ir J.Matuzonytė po 8.