„Hoptrans-Sirenos“ pirmąjį ratą baigė įtikinama pergale

2014 11 08 16:33
Nuotrauka iš lmkl.lt

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/5) paskutiniame Lietuvos moterų lygos (LMKL) pirmojo turo susitikime išvykoje rezultatu 103:45 (30:5, 29:10, 22:7, 22:23) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/7) krepšininkes.

Jau nuo pirmųjų minučių „Hoptrans-Sirenos“ susikrovė pranašumą ir pademonstravo geležinę gynybą, kurios dėka pirmo kėlinio viduryje spurtavo 14:1. Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės ir Akvilės Baronėnaitės vedamos „Sirenos“ „Šiaulių-Universiteto“ ekipai per kėlinį leido įmesti vos 5 taškus ir po pirmojo ketvirčio susikrovė jau 25 taškų pranašumą – 30:5.

Antrajame ketvirtyje šiaulietėms rasti priešnuodžių rasti nepavyko. Sužaidus antrajame kėlinyje 3 minutes, „Sirenų“ pranašumas šoktelėjo jau iki 33 taškų – 42:9. Nesustabdomai puolusios kaunietės ketvirtį baigė turėdamos daugiau nei užtikrinantį pranašumą – 59:19.

Antroji rungtynių dalis tebebuvo tik formalumas. Šiaulietėms sunkiai sekėsi pulti bei stabdyti „Sirenų“ žaidėjas, kurios ir trečiajame kėlinyje nemažino apsukų. Nors per paskutines dešimt minučių šiaulietės pagyvino savo puolimą, tačiau „Sirenų“ susikrautas pranašumas joms leido iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu 103:45.

„Šiauliai-Universitetas“: I. Mikelėnaitė 16, K. Turomsha 8, N. Bohdan 8.

„Hoptrans-Sirenos“: G. Jasiunskaitė 23 (9 atk. Kam., 29 naud. bal.), R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 20 (8 atk. Kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), A. Baronėnaitė 18, K. Balčiūnaitė 18 (16 atk. kam., 6 per. kam., 36 naud. bal.).