„Hoptrans-Sirenos“ svečiuose nukovė „Fortūną“

2014 12 13 16:59
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) itin reikalingą pergalę iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (4/9), kurios svečiuose rezultatu 73:66 (25:10, 18:17, 18:26, 12:13) nugalėjo Klaipėdos „Fortūną“ (7/6).

Rungtynes spurtu 13:2 pradėjo „Sirenos“, kurių gretose pirmaisiais smuikais griežė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir Kornelija Balčiūnaitė. Iki kėlinio pabaigos neatsipalaidavusios kaunietės į savo krepšį praleido vos 10 taškų ir po pirmojo ketvirčio prieš „Fortūną“ pirmavo rezultatu 25:10.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Fortūnos“ puolimas ir toliau neveikė, o „Sirenos“ tuo pasinaudojusios susikrovė jau 21 taško persvarą – 33:12. Per likusią kėlinio dalį kaunietės išlaikė rungtynių tempą ir po antrojo kėlinio pirmavo 16 taškų persvara – 43:27.

Trečiajame ketvirtyje sėkmingiau sužaidė klaipėdietės ir sumažino savo atsilikimą iki 11 taškų – 37:48. Po Kristinos Duskytės dvitaškio „Fortūnos“ atsilikimas sumažėjo jau iki vienženklio – 49:58. Po sėkmingo klaipėdiečių trečiojo kėlinio „Sirenų“ pranašumas po trečiojo ketvirčio sumažėjo iki 8 taškų – 61:53.

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą mūšį stojusi „Fortūna“ likus žaisti mažiau nei 5 minutes atsilikimą sumažino iki 5 taškų – 63:68. Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, „Sirenos“ priekyje buvo vos 4 taškais, o tai privertė Liną Šalkų prašyti minutės pertraukėlės prieš lemiamas atakas. Per likusį laiką kaunietės pergalės iš savo rankų jau nebeišleido ir šventė pergalę svečiuose rezultatu 73:66.

„Fortūna“: L.Aglinskaitė (9 atk. kam) 18, M.Solopova 17, K.Druskytė 9, R.Mizgerytė 8.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauyskaitė-Matlašaitienė (6 atk. kam.) 19, A.Baronėnaitė 17, K.Balčiūnaitė (11 atk. kam.) 16, R.Knyzaitė 9.