„Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai įveikė „Aistes-LSU“

2015 10 10 18:03
lmkl.lt nuotrauka

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) naujajame sezone iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/0), kurios svečiuose 92:58 (26:17, 20:9, 29:13, 17:19) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (0/2).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus 3 minutes, po Erikos Liutkutės baudų metimų, pirmavo 9:2. Besibaigiant pirmajam kėliniui viešnios buvo pasiekusios ir 11 taškų pranašumą, tačiau kėlinį dvitaškiu baigė Ieva Stankevičiūtė ir sumažino „Aisčių-LSU“ deficitą – 17:26.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės buvo priartėjusios iki 7 taškų (20:27), tačiau spurtavusios „Hoptrans-Sirenos“ atsilikimą greitai padvigubino – 38:24. Kėlinio pabaigoje Kauno rajono ekipai dar kartą pavyko surengti sėkmingą atkarpą puolime, po kurios „Hoptrans-Sirenos“ prieš ilgąją pertrauką pasiekė jau rekordinę 20 taškų persvarą – 46:26.

Po ilgosios pertraukos ir toliau iniciatyva priklausė „Hoptrans-Sirenoms“, o kėlinio viduryje, po Kornelijos Balčiūnaitės tolimo metimo, viešnios pirmavo jau 30 taškų skirtumu – 60:30. Per likusią kėlinio dalį pranašumas dar labiau padidėjo, o „Aistėms-LSU“ intrigos sukurti nepavyko – 75:39.

Per paskutines 10 minučių netikėtumo užfiksuota nebuvo. „Hoptrans-Sirenos“ neatsipalaidavo bei varžovių arti neprisileido ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 83:46, o pasibaigus mačui šventė užtikrintą pergalę – 92:58.

„Aistės-LSU“: G.Paulauskaitė 11, E.Čeponytė (6 atk. kam.) 10, I.Stankevičiūtė 9.

„Hoptrans-Sirenos“: E.Liutkutė 17, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, G.Jasiunskaitė 14, K.Balčiūnaitė (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 11.