„Juventus“ ekipa įveikė Prienų klubą

2014 10 02 20:31
en.wikipedia.org nuotrauka

Septyniolikos taškų deficitą panaikinę Utenos „Juventus“ krepšininkai iškovojo antrąją iš eilės pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate. Puikiai antrąją rungtynių dalį sužaidę uteniškiai savo aikštelėje 82:74 (14:20, 17:19, 27:16, 24:19) palaužė Prienų „Prienų“ ekipą.

Rashauno Broaduso vedami uteniškiai kiek geriau pradėjo susitikimą (8:4), tačiau Vidmantas Sragauskis pataikė iš toli, Paulius Vaitiekūnas pridėjo du taškus su pražanga ir likus žaisti tris minutes iki pirmojo ketvirčio pabaigos jau svečiai išsiveržė į priekį – 14:10. Situacija nesikeitė ir per likusį ketvirčio laiką. Prieniškiai ne tik išsaugojo turėtą persvarą, bet po pirmųjų dešimties minučių jau pirmavo 20:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem iš eilės Ovidijaus Varanausko metimais, kurie „Prienų“ klubo persvarą pirmą kartą padidino iki dviženklis (24:14), o netrukus svečių pranašumas pasiekė trylikos taškų ribą – 27:14. Įpusėjus kėliniui „Juventus“ deficitas jau buvo triuškinantis (18:35), tačiau spurtu 9:0 atsakę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai gerokai priartėjo – 27:35. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir įpusėjus mačui „Prienai“ buvo priekyje – 39:31.

Arvydo Šikšniaus ir Simo Buterlevičiaus tikslūs metimai ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl atgaivino uteniškių viltis (42:47), o po R.Broaduso metimo likus žaisti tris minutes komandas teskyrė taškas – 51:52. Netrukus Arnas Labuckas buvo nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję „Juventus“ krepšininkai ne tik išlygino rezultatą (53:53), bet po Dariaus Pakamanio baudos metimo ir persvėrė jį savo naudai – 54:53. Kėlinio pabaigoje uteniškiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 58:55.

Atsigavę „Juventus“ krepšininkai po keturių Edgaro Stanionio taškų iš eilės buvo įgiję septynių taškų persvarą (62:55), bet ji netrukus beveik visiškai ištirpo – 62:60. Darbo vėl ėmęsis R.Broadusas pelnė keturis taškus be atsako (66:60), o po dar vieno amerikiečio dvitaškio likus žaisti keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki dvylikos taškų – 72:60. Per likusį laiką „Juventus“ komanda įgyto pranašumo jau neišbarstė ir iškovojo pergalę rezultatu 82:74.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Rashaunas Broadusas (dvitaškiai 10/15, 6 atk. kam., 9 rez. perd.), po 15 – Arvydas Šikšnius (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/3) ir Saulius Kulvietis (4 rez. perd.), 13 – Simas Buterlevičius (9 atk. kam.), 8 – Edgaras Stanionis (dvitaškiai 3/3), 6 – Vaidas Čepukaitis (9 atk. kam.), 3 – Darius Pakamanis, 2 – Valdas Dabkus.

Svečių komandoje išsiskyrė Ovidijus Varanauskas (28 tšk., dvitaškiai 8/11), Arnas Labuckas (17 tšk.,dvitaškiai 4/6, 6 atk. kam.) bei Paulius Vaitiekūnas (10 tšk., 7 atk. kam.).