„Juventus“ išsigelbėjo Panevėžyje

2015 11 29 18:28
lkl.lt nuotrauka

Fantastišką išsigelbėjimo operaciją Panevėžyje surengė Utenos „Juventus“ klubas. Po galingo ketvirtojo kėlinio dviženklį skirtumą panaikinę uteniškiai 70:68 (14:19, 19:21, 10:18, 27:10) pranoko „Lietkabelio“ komandą. Pergalingą metimą likus žaisti 1,1 sek. pataikė Egidijus Dimša.

Spurtas. „Lietkabelis“ antrojo kėlinio pradžioje susikrovė solidų pranašumą. Jermaine“o Love „alley-oop“o“ įkvėpti panevėžiečiai spurtavo 10:2 ir įgijo dviženklę persvarą 29:16. Panevėžiečiai maždaug 10 taškų skirtumu pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio.

Intriga. „Juventus“ lemiamoje mačo dalyje sugrąžino intrigą. Utenos klubas panevėžiečiams neleido pelnyti taškų net 6 ketvirtojo ketvirčio minutes. Po spurto 13:0 „Juventus“ ėmė kvėpuoti šeimininkams į nugarą 56:58. Aidas Viskontas likus žaisti 3,5 išlygino rezultatą (60:60). Likus 2 min. Edgaras Želionis pirmą kartą išvedė „Juventus“ į priekį 63:62.

Debiutantas. Lemiamu metu „Lietkabelį“ į priekį timptelėjo naujokas Miljanas Pavkovičius. Dvitaškiu su pražanga jis persvėrė rezultatą panevėžiečių naudai 65:63. Tai buvo 10-asis 34-erių serbo taškas.

Bet kitoje aikštės pusėje Edgaras Želionis dvitaškiu su pražanga atstatė rezultatą į uteniškių pusę (66:65). Netrukus E.Dimša padidino skirtumą 68:65.

Gelbėtojas. Pavyzdinė „Juventus“ gynyba užtikrintai neutralizavo svarbų „Lietkabelio“ išpuolį. Tačiau Martynas Linkevičius prametė abi baudas, o „Lietkabelio“ legionierius Jermaine“as Love tritaškiu per rankas likus žaisti 15 sek. išlygino rezultatą (68:68).

Išpuolis. Lemiamas Rolando Alijevo reidas baigėsi netaikliu metimu, bet puolime kamuolį sugriebęs Egidijus Dimša pataisė netaiklų metimą ir išvedė svečius į priekį 70:68. „Lietkabeliui“ išsigelbėti liko vos 1,1 sek. Panevėžiečių ataka buvo labai chaotiška.

8. Traumų išretinta „Juventus“ ekipa į Panevėžį atvyko tik su 8 žaidėjais.

„Juventus“: Egidijus Dimša 21 (9 atk. kam., 4 rez. perd.), Edgaras Želionis 11 (8 atk. kam.), Aidas Viskontas (6 rez. perd.) ir Rolandas Alijevas po 10.

„Lietkabelis“: Miljanas Pavkovičius 11 (5 rez. perd.), Simas Buterlevičius 10, Jermaine“as Love ir Arnas Labuckas po 9.