LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

„Juventus“ išvykoje parklupdė „Žalgirį“

2016 03 07 22:25
lkl.lt nuotrauka

Dramatiškos rungtynės pirmadienio vakarą vyko „Žalgirio“ arenoje. Aikštelės šeimininkai po dramatiškos kovos 86:84 (16:25, 25:16, 18:22, 27:21) turėjo pripažinti „Juventus“ ekipos pranašumą.

Amerikietiškieji kalneliai. Pirmąjį kėlinį 25:16 laimėję žalgiriečiai visą susikrautą persvarą prarado antrajame ketvirtyje. „Juventus“ kėlinį laimėjo lygiai tokiu pačiu rezultatu ir po pirmųjų dvidešimties minučių rezultatas švieslentėje buvo lygus – 41:41.

Tritaškiai. Dažnai tritaškiais nepiktnaudžiaujantis „Žalgiris“ šio vakaro rungtynėse padarė išimtį – jau per pirmuosius tris kėlinius kauniečiai metė 22 tolimus metimus, iš kurių pataikė 9 (41 proc. taiklumas).

Motyvacija? Eurolygoje pagirtinai su varžovais dėl atšokusių kamuolių kovojantys žalgiriečiai šį vakarą kovoje po krepšiu „Juventus“ krepšininkams pralaiminėjo – 34:38.

Nesportinė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Luko Lekavičiaus prarasto kamuolio, Paulius Jankūnas šiurkščiai sustabdė Spencerį Butterfieldą, kuris abi mestas baudas pataikė.

Spurtas. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 9:0 ir išsiveržė į priekį (63:68). Svarstyklės. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes net 9 taškų persvara pirmavo svečiai (72:81), tačiau tuomet „Žalgiris“ smeigė du tritaškius, pridėjo dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (80:83).

Neišsigelbėjo. Pačioje mačo pabaigoje „Žalgiris“ dar bandė gelbėtis, tačiau Kasparas Vecvagaras pataikė vos vieną baudą iš trijų, o kamuolį atsikovoję žalgiriečiai mačą baigė blokuotu Brocko Motumo tolimu metimu – 84:86.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 20 tšk., Edgaras Ulanovas 13 tšk., Lukas Lekavičius 12 tšk., Paulius Jankūnas 9 tšk., Olivier Hanlanas 8 tšk.

„Juventus“: Chavaughnas Lewisas 20 tšk. 8 atk. kam., Egidijus Dimša 19 tšk., Spenceris Butterfieldas 16 tšk., Rolandas Alijevas 11 tšk., Edgaras Želionis 10 tšk.

Dėl nuo mūsų nepriklausančių techninių kliūčių dalintis šiuo straipsniu laikinai negalima. Atsiprašome...