„Juventus“ įveikė „Dzūkiją“

2015 11 14 19:23
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate pergalę iškovojo „Juventus“ krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 75:62 (17:19, 28:16, 14:13, 16:14) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė. Per pirmąsias 10 minučių komandos kovėsi taškas į tašką (19:17). Visgi, antrojo kėlinio 5-ąją minutę „Juventus“ persvėrė rezultatą ir nutolo, taip susikraudami dviženklį pranašumą (35:45).

Edgaras Želionis. Praėjusią savaitę į naudingiausių žaidėjų penketuką papuolęs aukštaūgis nemažina apsukų. Per pirmąją rungtynių pusę atletas pelnė 16 taškų (4/5 dvitašk., 2/2 tritašk.) ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius. Per kitus du kėlinius E. Želionis nepelnė nė taško.

Antroji rungtynių pusė. Po ilgosios pertraukos nei „Dzūkija“, nei „Juventus“ nesugebėjo surengti rimtesnių spurtų. Uteniškiai antrajame kėlinyje susikrautos persvaros neiššvaistė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę (62:75).

37 metų veteranas. Nerijus Varnelis ir toliau stebina visą Lietuvos krepšinį. Kai kuriems krepšininkams į tėvus tinkantis aukštaūgis pelnė 12 taškų, atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tolimi metimai. Tiek „Dzūkija“, tiek „Juventus“ daug kartų atakavo iš trijų taškų zonos, tačiau gana prastoku procentu – aikštės šeimininkai įmetė 5 tolimus metimus iš 23 (22%), o svečiai 6 iš 20 mestų (30%).

Laimėta „lenta“. Uteniškiai šiame mače atkovojo net 41 atšokusį kamuolį (11 puolime, 30 gynyboje) ir taip pateko tarp 10 geriausių šio sezono komandų, kurios atkovojo 40 ar daugiau atšokusių kamuolių per vienas rungtynes. O „Nevėžis“ atsakė „vos“ 28 sugriebtais kamuoliais.

Šansas visiems. Rungtynėse prieš „Dzūkiją“ visi devyni „Juventus“ žaidėjai pelnė 4 ar daugiau taškų.

„Dzūkija“: G. Gustas 17 tšk., N. Varnelis (9 atk. kam.) 12 tšk., L. Mikalauskas (5 atk. kam.) 8 tšk., O. Mačernis ir T. Urbonas (5 atk. kam.) po 7 tšk.

„Juventus“: E. Želionis (6 atk. kam.) 16 tšk., R. Alijevas (7 rez. perd.) 12 tšk., S. Butterfieldas 10 tšk., E. Dimša (11 atk. kam.) 9 tšk., A. Urbutis 8 tšk.