„Juventus“ įveikė „Lietkabelį“ ir išsaugojo ketvirtą vietą turnyro lentelėje

2015 04 14 20:17
sport-kid.net nuotrauka

BEKO-LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo ir toliau ketvirtą vietą turnyro lentelėje išsaugojo „Juventus“ (22-14) krepšininkai. Uteniškiai išvykoje 77:64 (22:19, 19:12, 19:12, 17:21) įveikė „Lietkabelio“ (10:26) komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Juventus“ krepšininkai išsiveržė į priekį (1:4). Šeimininkai atsakė 4 taškais iš eilės ir įgijo minimalų pranašumą (5:4). Uteniškiai spurtavo 7:2 ir susigrąžino persvarą, tačiau 4 taškus be atsako pelnę panevėžiečiai išlygino rungtynių rezultatą (11:11). Komandų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis, o kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai iš Utenos po pirmų 10 minučių turėjo 3 taškų pranašumą – 19:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ žaidėjai spurtu 7:0 įgijo dviženklį pranašumą (19:29). „Lietkabelio“ taškų badą taikliais baudų metimais nutraukė Dainius Šalenga (21:29). „Juventus“ krepšininkų sėkmingai sužaista atkarpa sugrąžino dviženklę persvarą, tačiau šeimininkų spurtas „Lietkabelio“ deficitą sumažino iki 8-ių (31:39). Kėlinį užbaigė taiklus Valdo Dabkaus dvitaškis, tad prieš ilgąją pertrauką „Juventus“ ekipa turėjo 10 taškų pranašumą – 31:41.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandų žaidėjai apsikeitė sėkmingomis atkarpomis (35:45). „Lietkabelio“ krepšininkai pelnė 4 taškus iš eilės, tad prabėgus pusei kėlinio komandas skyrė 8 taškai (39:47). Sauliaus Kulviečio vedami uteniškiai spurtavo 10:0 ir įgijo dar didesnį pranašumą (39:57). Žaidėjai apsikeitė taikliais metimais, Edgaras Stanionis pataikė tritaškį ir po trijų kėlinių svečiai pirmavo užtikrintai – 43:60.

Lemiamą ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo Mantas Kazonas, jam dviem tritaškiais atsakė „Juventus“ krepšininkai (45:66). Taiklūs uteniškių tritaškiai dar labiau padidino turėtą pranašumą (52:75), tačiau spurtu atsakę „Lietkabelio“ krepšininkai šiek tiek priartėjo (59:75). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė panevėžiečiai, tačiau aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Juventus“ krepšininkų triumfą – 64:77.

„Lietkabelis“: Jurica Zuza 21, Evaldas Žabas 17, Dainius Šalenga 9, Arnas Labuckas 8, Lukas Aukštikalnis 7 taškai

„Juventus“: Saulius Kulvietis (7/7 dvitaškiai) 21, Vaidas Čepukaitis bei Egidijus Dimša (9 atk. kam.) po 10, Edgaras Stanionis ir Simas Buterlevičius po 8 taškus.