„Juventus“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Pieno žvaigždes“

2015 05 05 20:23
riverdaleptc.org nuotrauka

BEKO-LKL čempionato trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynės „Pieno žvaigždės“ namuose 63:51 (14:12, 12:20, 12:15, 25:4) turėjo pripažinti „Juventus“ ekipos pranašumą ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2. Ketvirtosios rungtynės gegužės 8 dieną (penktadienį), 18 valandą 30 minučių vyks Utenoje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Egidijus Dimša pelnęs 16 taškų, 13 pridėjo Simas Buterlevičius, po 11 Rashaunas Broadusas ir Arvydas Šikšnius.

Pasvalio ekipoje išsiskyrė po 11 taškų pelnę Laimonas Kisielius ir Gytis Sirutavičius.

Kalba. Mantas Šernius turi savų metodų ir savų interpretacijų kaip užvesti krepšininkus kovai. BEKO-LKL TV prieš rungtynes užfiksavo emocingą ir įkvėpiančią stratego kalbą.

Pradžia. Susitikimą svečiai pradėjo puikia gynyba ir varžovams leido pelnyti tik 2 taškus (2:10), tačiau 8-iais taškais atsakė ir „Pieno žvaigždės“, taip išlygindamos rezultatą.

Tritaškiai. Laimono Kisieliaus taiklūs tritaškiai antrajame kėlinyje ir puikus darbas gynyboje leido aikštelės šeimininkams perimti iniciatyvą (28:22). Puolėjas per pirmą rungtynių pusę pelnė 11 taškų ir pataikė 3 tritaškius iš 4.

13. Tiek kartų pirmoje rungtynių dalyje suklydo „Juventus“ ekipa. 4 kartus kamuolį prarado Egidijus Dimša, po 2 – Rashaunas Broadusas ir Nikita Barinovas.

Lūžis. Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:12, o Simas Buterlevičius pataikė 3 tritaškius ir „Juventus“ persvėrė rezultatą savo naudai (47:50). Po šio nokdauno aikštelės šeimininkai nebeatsigavo ir patyrė pralaimėjimą 63:51.