„Juventus“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Nevėžiu“

2014 10 20 20:32
LKL nuotrauka

Sunkiai įsivažiavę Utenos „Juventus“ (5-3) krepšininkai po gero ketvirtojo kėlinio 75:63 (14:20, 22:17, 19:15, 20:11) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu“ (2-7).

Pirmojoje rungtynių pusėje besivejančių vaidmuo kiek netikėtai teko šeimininkams. Puikiai žaidusių Šarūno Kulevičiaus ir Rodericko Camphoro vedamas „Nevėžis“ pirmąjį ketvirtį baigė laimėdami trijų minučių atkarpą 11:3 ir įgijo šešių taškų pranašumą – 20:14.

Sėkmingas Nikitos Barinovo žaidimas leido uteniškiams atsitiesti jau pačioje antrojo ketvirčio pabaigoje. Rusas pelnė keturis taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą Valdui Dabkui, kuris rezultatą sušvelnino iki minimalaus 21:22.

Vis dėlto, persvarą beveik visą likusį laiką iki ilgosios pertraukos išlaikė „Nevėžis“. Simo Buterlevičiaus tritaškis buvo leidęs „Juventus“ ekipai trumpam išsiveržti į priekį (36:34), tačiau Marcusas Monroe jau kitoje atakoje taip pat atsakė tolimu metimu. Po dviejų kėlinių Nevėžis buvo priekyje – 37:36.

Nors trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį 43:37, o vėliau persvarą padidino ir iki 50:43, Kėdainių krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir rezultatą išlygino (50:50) po Šarūno Kulevičiaus taškų su pražanga. Trečiasis kėlinys pasibaigė „Juventus“ pirmaujant 55:52.

Lemiamo ketvirčio startas svečiams ir vėl nenusisekė, o tuo pasinaudoję uteniškiai kaip mat susikrovė dviženklį pranašumą – 62:52. „Nevėžis“ atsakė dviem greitomis atakomis bei sumažino atotrūkį iki šešių taškų (56:62), tačiau „Juventus“ atstatė dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę.

„Juventus“: Simas Buterlevičius 17 tšk. (7 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vaidas Čepukaitis 13 tšk. (8 atk. kam., 5 blok.), Rashaunas Broadusas 12 tšk., Nikita Barinovas 12 tšk. (6 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 10 tšk. (7 atk. kam.).

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 20 tšk. (6 atk. kam.), Roderickas Camphoras 15 tšk. (4/5 trit.), Vaidotas Volkus 12 tšk. (5 atk. kam.), Darrickas Leonardas 6 tšk. (6 rez. perd.).