„Juventus“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale Pasvalyje

2015 04 29 20:37
lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionato ketvirtfinalio seriją pergale pradėjo „Juventus“ krepšininkai, kurie išvykoje 77:71 (17:16, 18:20, 24:10, 18:25) palaužė „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Pradžia. Susitikimą ekipos pradėjo taškų lenktynėmis ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Pirmais smuikais komandose griežė gynėjai – Aidas Viskontas ir Rashaunas Broadusas atitinkamai pelnę 11 ir 5 taškus.

Mikrodvikova. Prieš rungtynes daug aptarinėta Michaelo Dixono ir Rashauno Broaduso dvikova neįvyko. M. Dixonas per pirmą rungtynių pusę padarė 4 klaidas ir dažniau kenkė ekipai, nei buvo naudingas. Antroje rungtynių dalyje Pasvalio ekipos amerikietis bandė reabilituotis, tačiau jį sustabdė patirta peties trauma.

Emocijos. Po blokuoto metimo Gytis Sirutavičius demonstratyviai išreiškė pasitenkinimą savo žaidimu Rashaunui Broadusui ir šis neliko skolingas. Vis dėlto didesnių neramumų buvo išvengta įsikišus teisėjams. Abu krepšininkai buvo nubausti techninėmis pražangomis. Po rungtynių Sirutavičius atsiprašė Broaduso.

Spurtas. Po didžiosios pertraukos „Juventus“ krepšininkai spurtavo 14:2 ir nutolo (38:49), tačiau identišku spurtu ketvirtajame kėlinyje atsakė ir aikštelės šeimininkai, kurie sugrąžino intrigą – 58:61.

Evaldas Kairys. Dėl patirtos traumos pasvaliečių aukštaūgis turėjo praleisti šias rungtynes ir tikriausiai nepasirodys visoje ketvirtfinalio serijoje. Nepaisant to, kovą dėl atšokusių kamuolių svečiai laimėjo neryškia persvara 40:42.

Atomazga. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti dvi su puse minutės Laimonas Kisielius išlygino rezultatą (65:65), o Benjaminas Brustas išvedė savo ekipą į priekį (68:67). Vis dėlto pranašumo išsaugoti pasvaliečiams nepavyko ir „Juventus“ iškovojo pergalę 77:71.

Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 17 (8 atk. kam.), Aidas Viskontas 15, Gytis Sirutavičius 14.

Juventus“: Rashaunas Broadusas 27, Arvydas Šikšnius 12, Egidijus Dimša 10, Simas Buterlevičius 9.