„Juventus“ krepšininkai palaužė „Nevėžį“, bet liko penkti

2015 04 25 20:33
Edvardo Blaževičiaus (Fotidiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Juventus“ (24-16) išvykoje 87:82 (22:16, 26:17, 21:33, 18:16) nugalėjo „Nevėžio“ (7-32) krepšininkus, tačiau dėl blogesnio tarpusavio pergalių santykio su „Pieno žvaigždžių“ ekipa liko penktoje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynes komandos pradėjo gan lygiai, tačiau po dviejų „Juventus“ tritaškių į priekį išsiveržė svečiai (7:11). „Nevėžis“ surengė spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą (16:15). Pirmąjį ketvirtį septyniais taškais iš eilės baigė ir šešių taškų persvarą įgijo „Juventus“ – 16:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais svečių baudų metimais, o praėjus pusei ketvirčio „Juventus“ turėjo jau dviženklį pranašumą (23:33). Rungtynių favoritai surengė dar vieną spurtą ir jų persvara išaugo iki 13 taškų (28:41). Kėlinį tritaškiu baigė Vaidotas Volkus – 33:48.

Po ilgosios pertraukos sėkmingą atkarpą sužaidęs „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki vienženklio (43:52). Simas Buterlevičius tritaškiu kiek atitolino svečius, tačiau tuomet aikštės šeimininkai surengė spurtą 15:5 ir pavojingai priartėjo (58:62). Marcusas Monroe dvitaškiu išlygino rezultatą (62:62). Po trijų kėlinių komandas skyrė vos trys taškai – 66:69.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo apylyge abiejų komandų kova, o po pirmųjų penkių minučių dviejų taškų persvarą turėjo „Juventus“ (74:76). Andrius Aleksandrovas pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą (77:76). Dar vienas A.Aleksandrovo tritaškis išlygino rezultatą (82:82). Rungtynių pabaigoje bandė gelbėtis baudų metimais, tačiau fortūna buvo svečių pusėje – 82:87.