„Juventus“ laimėjo dar vieną trilerį Pasvalyje ir žengė į pusfinalį

2015 05 10 19:26
A. Čižos/utenosjuventus.lt nuotrauka

Paskutiniuoju BEKO-LKL pusfinalio dalyviu tapo „Juventus“ krepšininkai, kurie penktosiose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 69:61 (20:17, 11:9, 24:22, 14:13) įveikė „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir laimėjo seriją rezultatu 3:2.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Arvydas Šikšnius pelnęs 15 taškų, Simas Buterlevičius pridėjo 11, Ovidijus Varanauskas – 8 taškus.

Pasvalio ekipoje išsiskyrė Žygimantas Skučas įmetęs 18 taškų, Laimonas Kisielius pelnė 13, Tauras Jogėla 10 taškų.

Šikšnius. Susitikimo pradžioje svečiai diktavo žaidimo sąlygas ir po Arvydo Šikšniaus aštuonių taškų „Juventus“ įgijo dviženklę persvarą (8:18).

Taiklumas. Pirmoje rungtynių pusėje „Juventus“ nepasižymėjo aukštu pataikymo procentu. Svečiai dvitaškius metė 33% taiklumu, baudų metimus – 37%. Rashaunas Broadusas prametė visus 6 dvitaškius, Vaidas Čepukaitis pataikė 1 iš 5.

Aikštelės šeimininkai neblizgėjo prie baudų metimo linijos, tikslą pasiekė tik 10 metimų iš 25.

Tritaškiai. Po ilgosios pertraukos taiklūs aikštelės šeimininkų tolimi metimai leido persverti rezultatą savo naudai (42:40), tačiau kėlinį sėkmingai pabaigę svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (48:55).

Pražangos. Po penkias asmenines pražangas šiose rungtynėse užsidirbo Egidijus Dimša, Valdas Dabkus ir Saulius Kulvietis. Pasvalio ekipoje dėl pražangų limito ankščiau laiko rungtynes baigė Žygimantas Skučas ir Gytis Sirutavičius.

Atomazga. Likus žaisti šešias minutes iki lemiamo ketvirčio pabaigos Simo Buterlevičiaus tritaškis leido svečiams nutolti (54:60). Po šio momento pasvaliečiai dar buvo priartėję (59:63), tačiau persvarą išsaugoję „Juventus“ krepšininkai žengė į pusfinalį.

Varžovas. Pusfinalyje „Juventus“ krepšininkai susitiks su „Žalgirio“ ekipa. Pirmosios rungtynės gegužės 13 dieną vyks Kauno sporto halėje.