„Juventus“ namuose po atkaklios kovos palaužė „Dzūkiją“

2015 12 09 20:57
Vytauto Gimžausko/utenosjuventus.lt nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Juventus“ ekipa. Antano Sireikos auklėtiniai namuose 71:66 (20:25, 10:11, 19:16, 22:14) įveikė „Dzūkijos“ komandą.

Nuo pat susitikimo pradžios svečiai kibo varžovams į atlapus ir pirmavo nedidele taškų persvarą. Lūžis rungtynėse įvyko sustikimo pabaigoje, kai dar vieną savo tritaškį pataikė Linas Lekavičius ir padidino savo komandos persvarą iki 4-ių taškų (68:64). Per likusį rungtynių laiką svečiams išsigelbėti nepavyko ir pergalę iškovojo „Juventus“ ekipa.

Bandymas atitrūkti. Rungtynes šiek tiek geriau pradėję Alytaus krepšininkai pamažu vis didino savo atotrūkį, kuris antrojo kėlinio viduryje jau siekė 11 taškų (22:33). Nepaisant to, laiku atkutę uteniškiai susiėmė ir dar nespėjus įpusėti trečiam ketvirčiui išlygino rezultatą (43:43).

Atomazga. Viskas sprendėsi paskutinę rungtynių minutę. Jai prasidėjus „Juventus“ turėjo 2 taškų pranašumą (68:66). Šios minutės metu komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis, todėl likus 8 sekundėms iki mačo pabaigos dzūkai pradėjo naudoti pražangų taktiką. Utenos žaidėjai pataikė 3 iš 4 baudos metimus, o „Dzūkija“ prametė lemiamą tritaškį ir pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai.

„Juventus“: Martynas Linkevičius 21 tšk., Arminas Urbutis 12 tšk., Egidijus Dimša 11 tšk., Edgaras Želionis 8 tšk.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 19 tšk., Osvaldas Mačernis 12 tšk., Adamas Lapeta 11 tšk. 10 atk. kam., Linas Lekavičius 8 tšk.