„Juventus“ pateko į atkrintamąsias varžybas

2014 04 19 19:05
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Septintą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL) užimantys Utenos „Juventus“ krepšininkai užtikrintai nugalėjo vos aštuoniese žaidusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus bei užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių reguliaraus sezono komandų.

Sužaidus vos devyniolika sekundžių, Vidas Ginevičius pabandė laimę iš toli, tačiau jo mestas kamuolys tikslo nepasiekė. Šis metimas buvo ilgos „Nevėžio“ netaiklių tritaškių pradžia. Kėdainiečiai per pirmąją rungtynių pusę prametė net dvylika metimų iš trylikos.

„Juventus“ pirmąkart į priekį išsiveržė po Averono Matthewso metimo, sužaidus dvi su puse minutės. Tuo metu, Utenos ekipa atkarpą laimėjo net 13:1 bei įgijo dviženklę persvarą.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai labai sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių bei gerokai taikliau metė nei varžovai. Antrąjį ketvirtį jie pradėjo spurtu 8:0 bei įgyta dvidešimties taškų persvara.

Dar sėkmingiau uteniškiams prasidėjo trečiasis kėlinys – jo pirmosios trys minutės buvo laimėtos 11:0. Tuo metu ir buvo pasiektas lūžis rungtynėse, ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas.

„Juventus“ komandai Aidas Viskontas pelnė 20 taškų, Nikita Barinovas 15 (7 atkovoti kamuoliai), A.Matthews 14 (15 atkovotų kamuolių), Gintautas Matulis 9 (8 atkovoti kamuoliai).

„Nevėžio“ gretose rezultatyviausiai žaidė: Tauras Jogėla 19 taškų (11 atkovotų kamuolių), Gintaras Leonavičius 17, Žydrūnas Kelys ir Šarūnas Kulevičius po 10.