„Juventus“ pratęsė pergalių seriją rungtynėse su „Mažeikiais“

2014 10 07 20:39

BEKO-LKL čempionate pergalių seriją pratęsė „Juventus“ (4-1) krepšininkai. Jie namuose 72:66 (20:12, 20:23, 15:19, 17:12) įveikė „Mažeikių “ (0-3) ekipą.

Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po penkių iš eilės Valdo Dabkaus taškų aikštelės šeimininkai pirmavo 10:5. Svečiai buvo sumažinę atsilikimą (12:10), tačiau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir po pirmų dešimties minučių buvo priekyje 20:12.

„Mažeikiai“ alsavo varžovams į nugarą ir po Arvydo Gydros tritaškio bei Eigirdo Žukausko dėjimo „Juventus“ pranašumas išnyko – 25:26. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą, tačiau po pirmos rungtynių pusės ekipas skyrė tik penki taškai 40:35.

Vytauto Pikalavičiaus dvitaškis trečio kėlinio viduryje vėl atstatė pusiausvyrą 46:46, bet E.Stanionis ir V.Čepukaitis metimais iš po krepšio gražino pranašumą „Juventus“ komandai. Paulius Beliavičius aštriais reidais kėlinio pabaigoje ir vėl leido svečiams išlaikyti intrigą 55:54.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje. Edgaras Stanionis prasižengė puolime, tačiau jo metimas buvo įskaitytas. Kitoje atakoje iš toli pataikė Arvydas Šikšnius ir „Juventus“ nutolo (67:57). Per likusį rungtynių laiką svečiai bandė atkurti intrigą (68:64), tačiau aikštelės šeimininkai išsaugojo persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:66.

„Juventus“: Edgaras Stanionis 15 tšk., Arvydas Šikšnius (6 atk. kam.) 13 tšk., Simas Buterlevičius 12 tšk., Vaidas Čepukaitis 10 tšk., Valdas Dabkus 8 tšk.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) 12 tšk., Darius Tarvydas ir Vytautas Pikalavičius (7 atk.kam.) po 11 tšk., Paulius Beliavičius 10 tšk., Raimondas Petrauskas 8 tšk.