„Juventus“ teko pripažinti „Pieno žvaigždžių“ pranašumą

2016 04 23 19:14
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Reguliarųjį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda užbaigė pergale. Jie po permainingos kovos rezultatu 85:75 (15:24, 24:17, 22:17, 24:17) nugalėjo svečius iš Utenos – „Juventus“ krepšininkus.

Svarba. Pasvalio komanda yra užsitikrinusi 8-tą poziciją iš, kurios jau niekur nepajudės. „Juventus“, pergalės atveju, dar galėtų pakilti į ketvirtą vietą, tačiau jiems reikėtų tikėtis Klaipėdos „Neptūno“ nesėkmės prieš „Nevėžį“.

Istorija. Tarpusavio susitikimuose pirmauja aikštės šeimininkai – „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Jie prieš Utenos ekipą pergales pasiekė rezultatais 83:71 ir 100:83, o „Juventus“ šventė pergalę rezultatu 76:74.

Pradžia. Pirmąsias dvi minutes nei vienai ekipai taškų pelnyti nepavyko, o „Juventus“ komanda spėjo surinkti keturias komandines pražangas. Visgi, įsivažiavus ir į žaidimą sėkmingai įsijungus Martynui Linkevičiui (8 tšk. per 3 minutes) „Juventus“ ekipa atitolo nuo varžovų ir kėlinį užbaigė rezultatu 15:24.

Lūžis. Antrąjį kėlinį sėkmingiau taip pat pradėjo svečiai, tačiau atsibudus „Pieno žvaigždžių“ snaiperiams (iki tol nebuvo pataikę nei vieno tritaškio metimo) rezultatas persisvėrė jų naudai. Po du tritaškius pataikė sėkmingai sužaidę Justas Tamulis ir Derrickas Low. Nuo tada varžybos vyko taškas į tašką.

Atsargiai. Dar prieš ilgąją pertrauką Utenos „Juventus“ krepšininkai susidūrė su pražangų problema ir turėjo žaisti atsargiai. Keturias pražangas turėjo Edgaras Želionis, po tris Egidijus Dimša ir Laurynas Samėnas.

Tamulis. Vidutiniškai po 3 taškus renkantis „Pieno žvaigždžių“ gynėjas Justas Tamulis šį vakarą prie tritaškio linijos buvo nesustabdomas ir pataikė 5 iš 8 tritaškių bei iš viso pelnė 17 taškų.

Pabaiga. Ketvirtajame kėlinyje Utenos „Juventus“ buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau iš žaidimo dėl pražangų limito pasitraukus dviems aukštaūgiams, šeimininkų ekipa nutolo ir šventė pergalę.

Nežaidė. Utenos „Juventus“ ekipai negalėjo padėti sezono rezultatyviausias komandos krepšininkas Spenceris Butterfieldas. Visgi, prie ekipos prisijungė traumas išsigydęs Rolandas Alijevas.

Tvarkaraštis. Jau aišku, kad „Pieno žvaigždžių“ komanda balandžio 26d. (antradienį) keliaus į Kauną, kur išbandys savo jėgas su reguliariojo sezono nugalėtojais „Žalgirio“ ekipa. Tuo tarpu Utenos krepšininkai, kurie žais tuo pačiu laiku, savo varžovą sužinos pasibaigus „Neptūno“ ir „Vytauto“ ekipų dvikovoms.

„Pieno žvaigždės“: A. Agafonovas – 18, J. Tamulis – 17, D. Low – 16, D. Redikas – 14, .

„Juventus“: S. Kulvietis – 18, M. Linkevičius – 17, C. Lewis – 14, E. Dimša – 11.