„Kibirkšties“ komanda atkarpą laimėjo 40:2 ir šventė pergalę

2015 11 13 19:56
„Kibirkšties“ nuotrauka

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pergale pradėjo antrąjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ratą. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės savo žiūrovų akivaizdoje 75:43 nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ ekipą ir įsirašė šeštą pergalę per septynias rungtynes. Vilnietės, bent laikinai, turnyro lentelėje pakilo į pirmąją vietą.

„Kibirkšties“ komanda vangiai pradėjo rungtynes ir antrame kėlinyje atsilikinėjo net 20 taškų skirtumu, tačiau per pertrauką pylos gavusios vilnietės 15 minučių atkarpą laimėjo 40:2, perlaužė rungtynių eigą ir šventė užtikrintą pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 34 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 23 kamuolius, blokavo 4 metimus ir surinko 38 naudingumo balus.

„Kibirkšties“ ekipoje Gabija Meškonytė įmetė 17 taškų, Dalia Donskichytė – 10, Shenita Landry – 8, Justina Kraujūnaitė – 7, Vitalija Kaminskytė – 6, Eglė Šniokaitė – 4, Vita Gorobets ir Agnė Bobinaitė po 2, o Austėja Širšinaitytė ir Laurita Jurčiūtė taškų nepelnė.

„Aisčių-LSU“ komandoje Šarūnė Melinauskaitė, Laura Želnytė, Karolina Kazočiūnaitė ir Ieva Stankevičiūtė pelnė po 7 taškus.

Kitas rungtynes „Kibirkšties“ komanda žais lapkričio 28–29 dienomis, kai Rytų Europos krepšinio lygos II ture kovos su Talino 1182 ekipa iš Estijos ir Astanos „Tigers“ klubu iš Kazachstano.