„Kibirkšties-VIČI-IKI“ merginos užtikrintai tapo Lietuvos čempionėmis

2013 04 25 20:34
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotraukos

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ krepšininkės įrodė, kad vienintelė šio sezono nesėkmė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandai buvo atsitiktinė ir iškovojo pirmąjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą.

Tado Stankevičiaus auklėtinės trečiadienį savo aikštėje 80:57 (15:16, 24:13, 16:8, 25:20) nugalėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ ekipą ir laimėjo finalo seriją 3-0.

...

Atkakli kova vyko tik pirmajame mačo ketvirtyje. Vėliau aikštės šeimininkės nutolo ir neleido suabejoti savo pranašumu.

Šį sezoną abi ekipos jėgas išbandė net 8 kartus, tačiau kaunietėms pavyko laimėti tik kartą (68:51). Likusius tris mačus LMKL reguliariajame sezone, tris – finalo serijoje ir vieną DNB LKF taurės turnyre užtikrintai laimėjo „Kibirkšties-VIČI-IKI“.

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Kristina Alminaitė 29 (7 atk. kam.), Vita Kuktienė 11 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Kristina Vengrytė 10.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 22 (7 atk. kam.), Eglė Sarapaitė 11, Eglė Tarasevičiūtė 10.