„Kibirkštis-VIČI“ antrojo rato kovas pradėjo lengva pergale

2014 11 16 15:05
lmkl.lt nuotrauka

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) penktąją pergalę iškovojo Vilniaus „Kibirkštis-VIČI“ (5/3), kuri svečiuose rezultatu 86:34 (17:24, 4:19, 7:23, 6:20) nugalėjo „Šiaulių-Universiteto“ (0/8) ekipą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir sužaidus pirmajame ketvirtyje 3 minutes „Šiauliai-Universitetas“ po Aistės Tamutytės tikslių metimų buvo priekyje – 13:8. Nors šiaulietėms beveik pusę kėlinio pavyko būti priekyje, tačiau „Kibirkštis-VIČI“ spurtavo 12:0 ir po pirmojo kėlinio susikrovė 7 taškų pranašumą – 24:17.

Per antrąjį ketvirtį šiaulietės pelnė vos 4 taškus, o taikliai atakavusios vilnietės greitai susikrovė nemažą persvarą. Likus iki antrojo kėlinio pabaigos kiek daugiau nei 3 minutėms, „Kibirkštis-VIČI“ jau pirmavo įtikinamu skirtumu – 37:19. Kėlinį užbaigė Vita Žilinskaitė, po kurios metimų „Kibirkštis“ jau turėjo 22 taškų pranašumą – 43:21.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkštis“ ir toliau bėgo į priekį, o „Šiauliai-Universitetas“ strigo puolime. Nors šiaulietė Silvija Kuodienė dar bandė tempti komandą į priekį, tačiau kėlinio viduryje vilniečių pranašumas šoktelėjo iki 30 taškų (55:25), o per likusį laiką „Kibirkštis“ jį dar padidino – 66:28.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Taikliai krepšį atakavusi Eglė Šniokaitė „Kibirkšties“ pranašumą dar labiau padidino (75:28), o po finalinės sirenos vilnietės galėjo džiaugtis pergale rezultatu 86:34.

„Šiauliai-Universitetas“: S. Kuodienė 11, I. Mikėlėnaitė 8 (5 atk. kam.), N. Bohdan 6.

„Kibirkštis-VIČI“: E. Šniokaitė 21 (7/8 dvitaškiai), V. Žilinskaite 16 (15 atk. kam., 30 naud. bal.), I. Šimkutė 12 (6/6 baudų metimai).