„Kibirkštis-VIČI“ pralaimėjo Lenkijos klubui

2014 01 15 22:17
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšinio komanda nesėkme pradėjo 2014 metus Eurolygoje. Lietuvos čempionės pirmose II rato rungtynėse namuose 39:54 (9:11, 10:10, 4:12, 16:21) nusileido Polkovicių CCC klubui iš Lenkijos, kurį pirmame rate buvo nugalėjusios dviejų taškų skirtumu, pranešė portalas delfi.lt

Penktą nesėkmę per septynias rungtynes patyrusius lietuvės septynių komandų C grupės turnyro lentelėje nukrito į šeštą poziciją.

Nerezultatyviame pirmame kėlinyje geriau mačą pradėjo lietuvės (6:3), tačiau sužaidus 7 minutes CCC ekipa ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą (6:7). Lenkės savo pranašumą buvo padidinusios iki trijų taškų, tačiau Marinos Solopovos tritaškis atstatė lygybę (9:9). Paskutinėmis sekundėmis CCC klubo australės Belindos Snell pelnytas dvitaškis po dešimties minučių kovos leido pirmauti Lenkijos klubui (9:11).

Antrame kėlinyje komandos ir toliau daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui. Po Gretos Šniokaitės metimo vilnietės išlygino rezultatą (11:11), o puikaus Linos Pikčiutės perdavimo sulaukusi Sofija Aleksandravicius išvedė Lietuvos klubą į priekį (13:11), o CCC ekipa buvo priversta prašytis minutės pertraukėlės. Ketvirčio pabaigoje viešnios privertė klysti lietuves ir susigrąžino pranašumą (16:19). Po dvidešimties minučių kovos CCC pirmavo dviem taškais (19:21).