„Last 32“ etapo startas – nesėkmingas

2015 12 15 22:54
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (0–1) nesėkmingai pradėjo antrąjį FIBA Europos taurės turnyro etapą. Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 84:96 (21:22, 22:24, 21:26, 22:24) pralaimėjo Havro STB (1–0) iš Prancūzijos.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios turėjo trapią persvarą, tačiau pasvaliečiai pabėgti varžovams neleido. Lūžis įvyko trečiojo kėlinio antroje pusėje, kuomet STB įgijo dviženklę persvarą (59:48), kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Prancūzai visiškai iš žaidimo išjungė naudingiausią Pasvalio krepšininką Žygimantą Skučą. Iki tol po beveik 16 taškų rinkęs puolėjas šįvakar pelnė tik 3 taškus.

STB ekipai pergalę garantavo solidus atsarginių žaidėjų indėlis – jie pelnė net 56 komandos taškų, kuomet pasvaliečių atsarginiai pridėjo tik 28 taškus.

Kukliai „Pieno žvaigždžių“ komandoje debiutavo Derrickas Low. Jis per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kitas FIBA Europos taurės rungtynes „Pieno žvaigždės“ žais sausio 6-ąją dieną namuose su legendine Zagrebo „Cibona“.

STB: Willie Deane'as 29, Remi Barry 16, Malela Mutuale 13, Lawrence'as Hillas 11, Henry Dugatas 10.

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 19, Andrejus Agafonovas 14, Lauris Blausas 13, Jokūbas Gintvainis 11.