„Lietkabelio“ ekipa turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą

2013 12 03 23:35
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Panevėžio Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai ketvirtose šio sezono tarpusavio rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ klubu patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Algirdo Brazio auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) mače Kėdainiuose 56:62 (16:13, 16:11, 7:20, 18:17) nusileido varžovams ir patyrė šeštąją nesėkmę BBL čempionate.

Rungtynių pirmoji dalis priklausė „Lietkabelio“ krepšininkams, kurie, nepaisant prastos rungtynių pradžios (0:8), spurtavo ir po dvidešimties žaidimo minučių turėjo aštuonių taškų pranšumą – 32:24.

Trečiajame mačo ketvirtyje „Nevėžis“ pajuto žaidimo ritmą ir perėme susitikimo kontrolę į savo rankas. Kėlinio viduryje truktelėję į priekį – 10:0, kėdainiečiai prieš lemiamą rungtynių ketvirtį turėjo penkių taškų pranašumą – 39:44.

Nors ketvirtajamė kėlinyje šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą – 51:41, „Lietkabelis“ netruko ištirpdyti deficitą – 54:54. Nesėkmingai bandę užpulti varžovų krepšį, panevėžiečiai praleido du „Nevėžio“ tolimus metimus ir turėjo pripažinti oponentų pranašumą – 56:62.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Dinma Odiakosa, įmetęs 13 taškų (11 atk. kam.), Vaidas Kariniauskas pridėjo 10, 9 – Žygimantas Šimonis.

„Nevėžio“ komandoje išsiskyrė Arvydas Šikšnius, pelnęs 19 taškų, 12 – įmėtė Rolandas Jakštas, 10 – Vidas Ginevičius.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ krepšininkai žais gruodžio 8-ąją dieną namų arenoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.