„Lietkabelis“ iškovojo pirmąją pergalę

2014 10 05 16:55
Rungtynių akimirka.  kklietkabelis.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate pergalių skonį pagaliau pajuto „Lietkabelio“ (1-3) krepšininkai. Jie svečiuose 102:72 (22:14, 30:25, 22:12, 26:20) įveikė „Nevėžio“ (1-4) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Dariaus Griškėno tritaškio ir Žygimanto Janavičiaus dviejų taškų greitoje atakoje pirmavo 4:11. Įpusėjus ketvirčiui D.Griškėnas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir padidino „Lietkabelio“ persvarą iki 11-kos (7:7). Kėlinį komandos baigė apsikeisdamos taikliomis atakomis ir po pirmų dešimties minučių „Lietkabelis“ pirmavo 14:22.

Roderickas Camphoras antrąjį kėlinį pradėjo trimis tolimais metimais ir sumažino atsilikimą iki 5-ių taškų 23:28. Tačiau euforija greitai dingo, nes du tolimus metimus pataikė ir svečiai bei atstatė turėtą pranašumą 26:36. Tačiau R.Camphoras ir toliau tęsė asmeninį šou: dar du jo taiklūs tritaškiai sumažino deficitą iki 4-ių taškų (37:41). Tačiau po minutės pertraukėlės svečiai iš Panevėžio vėl įjungė aukštesnę pavarą ir pirmavo 39:52.

„Lietkabelis“ trečią kėlinį pradėjo spurtu 5:0 ir padidino atotrūkį iki 20-ies taškų (41:61). Kėlinio viduryje R.Camphoras buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuom pasinaudoję svečiai ir toliau išlaikė solidžią persvarą, o po trijų kėlinių svečiai pirmavo 51:74.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys abiems komandoms tapo formalumu. „Lietkabelis“ padidino persvarą ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 102:72.

„Nevėžis“: Roderickas Camphoras 21 tšk., Andrius Aleksandrovas 13 tšk., Vaidotas Volkus 10 tšk., Marcusas Monroe 7 tšk., Thomas Ray Davisas ir Aurimas Adomaitis po 6 tšk.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 20 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 16 tšk., Ivanas Nelyubovas 14 tšk., Tautvydas Lydeka 13 tšk., Darius Griškėnas 11 tšk., Evaldas Žabas 9 tšk., Mantas Kazonas ir Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) po 8 tšk.