„Lietkabelis“ išvargo pergalę prieš „Nevėžį“

2016 01 24 17:39
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Lietkabelio“ krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 76:66 (20:23, 19:23, 19:14, 18:6) palaužė „Nevėžį“.

Tandemas. Per pirmą kėlinį Kėdainių „Nevėžis“ gerai atakavo iš tolimos distancijos, o tiksliau tai gerai darė du žmonės – Darius Gvezdauskas ir Aidas Viskontas. Abu krepšininkai pataikė po 2 tritaškius iš 3 bandymų ir tai leido kėdainiškiams po pirmo ketvirčio pirmauti (23:20).

Vasylius. Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkas sėkmingai pradėjo rungtynes ir per pirmo kėlinio 8 minutes pelnė 9 taškus iš žaidimo atakuodamas 100 % tikslumu: (2/2 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudos).

Tritaškiai. Per pirmą rungtynių pusę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai žymiai taikliau metė iš tritaškio zonos. Jie pataikė 6 metimus iš 10 (60 % taiklumas), tuo tarpu aikštelės šeimininkai iš toli atakavo tragiškai ir per pirmus du kėlinius tikslą pasiekė vos 1 metimas iš 10 mėginimų (10 % taiklumas).

Baudų metimai. Per pirmas 20 žaidimo minučių „Nevėžis“ dažniau stovėjo prie baudų metimo linijos nei jų oponentai. Kėdainiškiai iš 10 baudų pataikė 6 (60 % taiklumas), o tiksliau 10 baudų „Nevėžiui“ metė du krepšininkai – Mindaugas Kupšas (5/6 baud.) ir Rokas Grinius (1/4 baud). „Lietkabelis“ baudas metė 7 kartus, bet pataikė tik 4 (57 % taiklumas).

Gvezdauskas. Šis „Nevėžio“ krepšininkas šiame susitikime vienas pats įmetė daugiau tritaškių metimų (4/10 trit.) nei visa Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa (2/17 trit.). Iš viso Darius Gvezdauskas pelnė 12 taškų, tačiau „Nevėžis“ pergalės iškovoti nepajėgė.

Dvigubas dublis. Puikiai šiose rungtynėse pasirodė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkas Artūras Valeika, kuris surinko dvigubą dublį. Jis per 23 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo 14 kamuolių, o panevėžiečiai iškovojo svarbią pergalę.