„Lietkabelis“ išvykoje įveikė „Prienus“

2015 01 10 18:59
todayifoundout.com nuotrauka

BEKO-LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo „Lietkabelio“ (8-14) ekipa. Panevėžiečiai išvykoje 87:79 (26:28, 26:21, 13:18, 22:12) įveikė „Prienų“ (6-14) krepšininkus.

Rungtynes 8 taškais iš eilės pradėjo „Lietkabelio“ krepšininkai (0:8). Bėgant minutėms aikštės šeimininkai išlipo iš duobės ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 5 taškai (11:16). Likus 3 minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos „Prienai“ jau visiškai pasivijo „Lietkabelį“ ir išlygino rezultatą (20:20). Po pirmųjų 10 minučių dviem taškais priekyje buvo prieniškiai – 28:26

Antrajame kėlinyje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir rinko taškus. Po penkių minučių minimalią persvarą jau turėjo panevėžiečiai (36:37). Tačiau tuomet „Lietkabelis“ spurtavo 2:7 ir padidino pranašumą iki 6 taškų (40:46). Iki kėlinio pabaigos „Prienams“ nepavyko persverti rezultato ir prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo 3 taškų deficitą – 49:52.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės „Lietkabelio“ taškais, tai leido jiems susikrauti dviženklį pranašumą (49:59). Tačiau tada jau 6 taškais paeiliui atsakė „Prienai“ (55:59). Aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir persvėrė rezultatą į savo pusę (63:60). Per likusias 3 minutes panevėžiečiai nesugebėjo išsiveržti į priekį ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė vos 2 taškai – 67:65.

Nors ketvirtąjį kėlinį tolimu metimu pradėjo Ovidijus Varanauskas (70:65), tačiau tada „Lietkabelis“ pelnė 10 taškų iš eilės ir susikrovė 5 taškų persvarą (70:75). Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „Prienai“ atsilikinėjo 7 taškais (75:82). Per likusias sekundes šeimininkams nepavyko sukurti stebūklo ir pergalę šventė „Lietkabelis“ – 79:87.

„Prienai“: O. Varanauskas (5 rez. perd., 4 atk. kam.) 21 tšk., A. Labuckas (4 rez. perd., 4 atk. kam.) 20 tšk., V. Sragauskis ir D. Milka (9 atk. kam.) 16 tšk.

„Lietkabelis“: E. Dimša (7 atk. kam.) 19 tšk., D. Šalenga (5 atk. kam.) 16 tšk., E. Žabas 14 tšk., N. Dahlmanas (6 atk. kam.) 12 tšk., L. Aukštikalnis 11 tšk.