„Lietkabelis“ namuose pralaimėjo „Juventus“ ekipai

2014 10 27 20:28
E. Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

LKL čempionate „Lietkabelio“ ekipa (3-5) namuose 84:79 (22:19, 20:20, 18:16, 22:24) pralaimėjo „Juventus“ (6-3) komandai.

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „Juventus“ krepšininkai skirtumą padidino antrajam kėliniui persiritus į antrąją pusę (17:9). Vytenio Čižausko vedina Panevėžio ekipa kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų (22:19).

Antro kėlinio pradžioje Dainius Adomaitis buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai atitrūko (27:22). Tiesa persvara panevėžiečiai džiaugėsi neilgai, „Juventus“ pataikė du tritaškius ir vėl išsiveržė į priekį (33:27). Ketvirčio pabaigoje technine pražanga buvo nubaustas Tautvydas Lydeka ir pranašumą išlaikę svečiai po pirmos rungtynių pusės pirmavo 42:39.

Trečiajame kėlinyje po Dariaus Griškėno tritaškio aikštelės šeimininkai ir toliau alsavo varžovams į nugarą (53:53). Kėlinį šiek tiek sėkmingiau sužaidė Dariaus Pakamanio vedini „Juventus“ krepšininkai (60:55).

Aikštelės šeimininkams lemiamas ketvirtis prasidėjo tiesiog tragiškai: Arvydas Šikšnius uždirbo nesportinę pražangą, o Simas Buterlevičius pelnė dar du taškus poziciniame puolime ir svečiai nutolo (65:55). Evaldo Žabo penki taškai iš eilės dar atgaivino sirgalių viltis (78:72), tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir iškovojo pergalę – 80:74.

„Lietkabelis“: Vytenis Čižauskas 18 tšk., Žygimantas Janavičius 14 tšk., Evaldas Žabas 13 tšk., Darius Griškėnas 9 tšk.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18 tšk., Rashaunas Broadusas 11 tšk., Saulius Kulvietis 11 tšk., Simas Buterlevičius 11 tšk.