„Lietkabelis“ nepasigailėjo antrą dieną iš eilės žaidusių „Šiaulių“

2014 10 19 18:59
LKL nuotrauka

BEKO-LKL čempionate trečiąją pergalę įsirašė Panevėžio „Lietkabelis“, išvykoje 98:78 (28:15, 16:28, 29:12, 23:25) antrojoje rungtynių pusėje įrodę pranašumą prieš Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkus, žaidusius antrą dieną iš eilės.

Šeštadienį Utenos „Juventus“ palaužę šiauliečiai jau pačioje rungtynių pradžioje buvo leidę „Lietkabeliui“ įgyti dviženklę persvarą (14:3). Evaldo Žabo ir Vytenio Čižausko vedami svečiai iš Panevėžio po pirmojo kėlinio turėjo net 13 taškų pranašumą – 28:15.

Tačiau antrajame kėlinyje spurtavę „Šiauliai“ deficitą ištirpdė dar iki ilgosios pertraukos. Prieš pat antrojo kėlinio pabaigą tritaškį pataikęs Jonathanas Lee skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo – 43:44.

Vis dėlto, trečiajame kėlinyje pasijautė šeimininkų nuovargis. Ketvirčio pradžią laimėjęs net 15:1, „Lietkabelis“ vėl šovė į priekį ir po Luko Aukštikalnio tritaškio metimo pirmavo 59:45.

Prieš paskutinįjį ketvirtį panevėžiečiai jau turėjo sukaupę 18 taškų persvarą (73:55) ir, sėkmingai sužaidę lemiamas 10 minučių, įsirašė trečiąją sezono pergalę.

„Šiauliai“: Vytas Šulskis 15 tšk., Jonathanas Lee 12 tšk., Gintaras Leonavičius 10 tšk., Rokas Giedraitis 9 tšk., Modestas Kumpys 8 tšk., Martynas Linkevičius 7 tšk. (7 atk. kam.), Ryanas Olanderis 7 tšk. (8 atk. kam., 4 kl.)

„Lietkabelis“: Noah Dahlmanas 23 tšk. (10/12 dvit., 9 atk. kam.), Vytenis Čižauskas 14 tšk. (6 kl.), Evaldas Žabas 13 tšk. (4 rez. perd.), Tautvydas Lydeka 11 tšk. (5 atk. kam., 5 kl.), Žygimantas Janavičius 10 tšk. (7 rez. perd.)