„Lietkabelis“ paliko „Mažeikius“ be pergalių

2014 12 30 21:09
wallpapers55.com nuotrauka

BEKO-LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo „Lietkabelio“ (7-13) ekipa. Panevėžiečiai išvykoje 71:66 (23:17, 15:16, 20:23, 13:10) įveikė „Mažeikių“ (0-20) ekipos pasipriešinimą.

Rungtynes dvitaškiu su pražanga pradėjo Evaldas Žabas (0:3). Tuo pačiu atsakė Eigirdas Žukauskas (3:3). „Mažeikiai“ pataikė tris tolimus metimus iš eilės: pasižymėjo Arvydas Gydra, Darius Tarvydas ir E.Žukauskas (12:6). Manto Kazono tritaškis išlygino rezultatą (13:13). Dainiaus Šalengos ir Žygimanto Jonušo tritaškiai kiek atitolino svečius (15:21). Kėlinį taikliomis baudomis baigė E.Žabas – 17:23.

Pirmuosius taškus, gindamas „Mažeikių“ garbę, pelnė Sidney Sandersas, tritaškį pridėjo Raimundas Danys (22:23). Dvi minutes trukusį abiejų komandų taškų badą taikliomis baudomis nutraukė D.Šalenga (22:27). „Lietkabeliui“ atitrūkti šeimininkai neleido tolimais metimais. Po tritaškį įmetė Ignas Razutis, R.Danys ir D.Tarvydas (31:35). Ž.Jonušo dvitaškis su pražanga padidino pranašumą iki 7 taškų (31:38). E.Žukauskas pataikė vos ketvirtą šeimininkų dvitaškį iš aštuoniolikos ir prieš ilgąją pertrauką kiek sumažino „Mažeikių“ atsilikimą – 33:38.

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus pelnė D.Šalenga (33:40). E.Žukauskas metimu iš po krepšio pelnė jau 17–ąjį savo tašką (44:46), o D.Tarvydas tritaškiu sumažino skirtumą iki minimumo (49:50). E.Žukauskas išvedė „Mažeikius“ į priekį (51:50), o kėlinį baigė dvitaškiu ir „Mažeikiai“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami vos dviejų taškų deficitą – 56:58.

Lacy Haddocko tritaškis kiek atitolino svečius (58:65). „Mažeikiai“ šešiais taškais be atsako sumažino atsilikimą iki minimalaus (64:65). L.Haddockas ir D.Šalenga pataikė po tritaškį ir „Lietkabelis“ atstatė 7 taškų pranašumą (64:71). Pergalę šventė svečiai, o „Mažeikiams“ tai buvo jau dvidešimtas pralaimėjimas šiame sezone – 66:71.

„Mažeikiai“: Eigirdas Žukauskas 25 tšk., Raimundas Danys 14 tšk., Darius Tarvydas 11 tšk., Raimondas Petrauskas 6 tšk.

„Lietkabelis“: Žygimantas Jonušas 15 tšk., Evaldas Žabas 13 tšk., Dainius Šalenga 12 tšk., Lacy Haddockas 8 tšk., Ivanas Nelyubovas, Noah Dahlmanas ir Mantas Kazonas po 6 tšk.