„Lietkabeliui“ teko paprakaituoti su „Dzūkija“

2016 01 30 17:43
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

Sunkią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai. Aukštaičiai namuose 82:74 (22:20, 20:20, 20:17, 20:17) pranoko Alytaus „Dzūkiją“.

Rekordas. „Lietkabelio“ legionierius iš Serbijos Milijanas Pavkovičius sužaidė rezultatyviausias savo rungtynes Panevėžyje. Vid. 6,2 taško iki pastarojo mačo rinkęs 34-erių veteranas tik ketvirtą kartą per 13 rungtynių peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą ir pasižymėjo 24 taškais. Jis pataikė net 6 tritaškius iš 9. Iki šiol rezultatyviausiai jis žaidė įmesdamas 13 taškų.

Lenktynės. Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios aikštėje vyko dramatiška kova. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Komandas skyrė nedidelis taškų skirtumas.

Lūžis. „Lietkabelis“ pabėgo lemiamoje mačo dalyje. Nors T.Urbonas pirmosiomis ketvirtojo kėlinio sekundėmis priartino „Dzūkiją“ prie panevėžiečių 59:62, vėliau alytiškiai nesurezgė rezultatyvios atakos beveik 5 minutes. Tuo tarpu šeimininkai nestovėjo vietoje ir po spurto 9:0 pabėgo į priekį 72:59.

„Lietkabelis“: Milijanas Pavkovičius 24 (5 rez. perd., 6/9 trit.), Mile Iličius 17, Simas Buterlevičius 13, Valdas Vasylius 12.

„Dzūkija“: Julius Jucikas 24, Linas Lekavičius ir Osvaldas Mačernis po 10.